Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Чернігівський обласний наркологічний диспансер

Наркологічний диспансер у Чернігові надає кваліфіковану допомогу людям, залежним від алкоголю та наркотичних речовин. Також проводить лікувальну та консультативну діяльність, спрямовану на профілактичну та контрольну функції за хворими, що страждають від алкогольної та наркотичної залежності.

Обласний Чернігівський наркологічний диспансер

Центр оснащений зручними палатами, затишним двориком для прогулянок і сучасним обладнанням, також в клініці є реанімація, для надання екстреної допомоги хворому в важких випадках. У диспансері є своя токсикологічна та біохімічна лабораторія, довідкова служба, амбулаторія, психотерапевтична та медикаментозна служба. Лікування в наркологічному диспансері проходить анонімно, звернутися за допомогою добровільно може кожен бажаючий, а розуміючий та ввічливий персонал, допоможе хворому менш болісно пройти курс лікування від наркотичної та алкогольної залежності.

Наркологічний центр, проводячи лікування алкогольної та наркотичної залежності, враховує потреби кожного пацієнта і будує роботу за такими принципами: Негайно надає свої послуги на вимогу хворого або близьких йому людей. Проводить ефективне лікування будь-якій стадії залежності, виходячи з клінічної картини здоров’я пацієнта, надаючи професійну психологічну допомогу і відновлюючи організм медикаментозним способом. Період лікування в стаціонарі безпосередньо залежить від стадії наркотичної або алкогольної залежності. Також, медична допомога, що надається враховує передчасне припинення лікування.
Одночасно з лікуванням залежної людини, проводиться робота з її родичами, що дозволяє виробити оптимальну лінію поведінки, спрямовану на швидке одужання пацієнта.
Крім усунення похмільного синдрому і ломки за допомогою медикаментів, клініка ставить на облік людей зловживаючих наркотичними речовинами і алкоголем, суворо дотримуючись українського законодавства. Також центр проводить заходи з метою запобігти розвитку наркоманії та алкогольної залежності серед молоді та прояви рецидиву хвороби у пацієнтів, які пройшли курс лікування і реабілітацію.

Наркологічний диспансер в Чернігові допомагає потребуючим лікування людям знайти приватну або державну клініку за місцем проживання або в іншому місті, виходячи з бажання хворого або його родичів.

Наркологічний центр надає цілий комплекс послуг, спрямований на ефективне лікування наркотичної та алкогольної залежності в найкоротший термін, а також надає безкоштовну медичну допомогу за державними програмами або надає платне лікування, виходячи з бажання пацієнта або близьких йому людей.

Основні напрямки роботи наркологічної клініки:

  • Лікування проводиться амбулаторно або на стаціонарі.
  • Надання термінової медичної допомоги.
  • Усунення симптомів залежності.
  • Надання психологічної допомоги хворому і його родичам.
  • Реабілітація.
  • Безкоштовні консультації.

Після постановки на облік і виконання всіх вимог клініки, з приводу проходження лікування, колишні пацієнти, можуть повернутися в здоровий осередок суспільства, відновити права на водіння транспортним засобом, володіння зброєю та навіть знятися з обліку. При влаштуванні на роботу, наркологічний центр видає довідку, в якій вказується, що людина більше не страждає від наркологічної та алкогольної залежності. Також, довідка дозволяє батькам, відновити свої права на дітей, яких їх позбавили соціальні служби.
Лікування наркоманії та алкогольної залежності проходить в кілька етапів:

Зняття похмільного синдрому і симптомів ломки медикаментозним способом.
Повне обстеження організму і психологічного стану пацієнта.
Призначення ефективного лікування для відновлення роботи внутрішніх органів і психічного, емоційного стану хворого.
Надання психологічної допомоги пацієнту (проведення індивідуальних і групових занять з психологом).
Проходження фізіотерапії, для більш швидкого відновлення фізичної форми.
Реабілітація: адаптація і навчання пацієнта етикету поведінки в здоровому суспільстві, а також навчити хворого протистояти спокусі взятися за старе.

Дізнатися детальний перелік послуг, що надаються наркологічною клініклю, а також отримати безкоштовну консультацію по цікавлячим вас проблемам можна зателефонувавши до нас за вказаним нижче телефоном. Також в нашій клініці можна замовити послугу виклику нарколога на будинок, що важливо, якщо хворий відмовляється проходити лікування і йти на прийом до фахівця.

Адреса клініки:

Наркологічний диспансер знаходиться за адресою:
вулиця Івана Мазепи, 3, м Чернігів, Чернігівська область. Індекс: 14000. Телефон: 0462-77-42-29.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!