Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Чернівецький обласний наркологічний диспансер

Напевно знайдуться самовпевнені люди які вживають алкоголь або наркотики, і будуть стверджувати, що можуть кинути ці небезпечні захоплення в будь-який момент. Насправді розлучитися з цими пристрастям куди складніше, ніж здається. І проблема навіть не в силі волі. Просто ці хвороби сприяють не тільки фізичної залежності організму, а міцно вкорінюються в психіці і підсвідомості людини. Він починає жити в іншому, вигаданому світі, де не думає про насущні проблеми і все життя зводиться до пошуку чергової дози алкоголю або наркотиків. Саме тому щоб назавжди позбутися від залежності – необхідна допомога фахівців. 

Передові курси реабілітації та сучасні лікувальні програми дозволяють комплексно впливати на залежного, усуваючи психічну і фізичну складову залежності. Тільки змінивши ставлення до предмету залежності і спогадами про прийом алкоголю або наркотиків можна домогтися позбавлення від залежності.

Обласний наркологічний диспансер в Чернівцях особливу увагу приділяє роботі з психологом, завданням якого є зміна асоціацій у залежних з ефектом прийому наркотиків або алкоголю, він на рівні підсвідомості змінює спогади про почуття ейфорії і легкості на негативні.

Таким чином, кожен раз при спогадах про вживання алкоголю або наркотиків у залежного в пам’яті спливають негативні спогади, що робить прийом наркотиків безглуздим і даремним.

Алкоголізм руйнує сім’ї, і ламає долі людей. На вигляд невинне вживання алкоголю у свята може перерости в повноцінну алкогольну залежність і зруйнувати ваше життя. Немає певного допустимої кількості алкоголю, кожному для початку прогресування залежності потрібна різна кількість, тому хтось може собі дозволити раз на тиждень у вихідні випити келих пива, а для кого-то це може перерости у хворобу. Лікарі рекомендують по можливості взагалі відмовитися від вживання алкоголю або звести його до мінімуму.

Алкоголіки відчувають серйозні проблеми з роботою внутрішніх органів, в першу чергу це стосується печінки та нирок. Також спиртне негативно впливає на серцево-судинну і нервову системи. У разі постійного заперечення наявності проблеми і спробах приховати своє небезпечне захоплення від близьких, людина сприяє розвитку залежності і добровільно штовхає себе в «алкогольну петлю». Обласний наркологічний деспансер в Чернівцях зі співчуттям ставиться до страждаючих алкоголізмом і завжди готовий надати їм необхідну допомогу.

Для ефективної боротьби з наркоманією проблему залежності необхідно розглядати з точки зору медицини та психології. Якщо медикаментозне лікування і терапевтичні методики дозволяють усунути наслідки вживання алкоголю, то бесіди з психологом і групова терапія допомагають залежним зрозуміти причини розвитку наркотичної залежності і успішно подолати їх.

Відмова від прийому наркотиків супроводжується «ломкою» – хворобливими і дискомфортними відчуттями. Щоб подолати цей стан, з мінімальною шкодою для здоров’я, і нервової системи процедуру детоксикації проводить досвідчений лікар-нарколог в нашому відділенні. Медикаментозна детоксикація, дозволяє видалити з організму наслідки наркотичної залежності, а зокрема токсини і інші шкідливі речовини, які можуть викликати зрив в процесі лікування. Навіть мала їх кількість в організмі може стати причиною повернення до вживання наркотиків.

З кожним роком кількість закладів проводять лікування та програму реабілітації алко- та наркозалежних зростає, і складно це зі стрімким зростанням числа людей страждають цими залежностями. Така страшна статистика свідчить про непідготовленість сучасного суспільства до проблеми залежностей. Чи не кожен центр допомоги залежним готовий запропонувати належне лікування, а деякі і зовсім не застосовують програму реабілітації.

Вибираючи місце, де Ви будете проходити лікування, обов’язково переконайтеся в наявності програми реабілітації. Її значення для адаптації колишнього залежного до нового життя складно переоцінити. Для багатьох саме реабілітаційна програма має доленосне значення, і є шансом на нове життя.

Ми надаємо допомогу хворим на алкогольну і наркотичну залежності за адресами:

чернівецький обласний наркологічний диспансер

Чернівецька обл.,
місто Чернівці,
Шевченківський район,
ВУЛИЦЯ. ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА, будинок 29
(03722)3-32-24

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!