Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Обласний наркологічний диспансер в Дніпрі

Наркоманія в Україні розвивається швидкими темпами. Проблема наркомана стає не тільки його проблемою, страждає, перш за все, його родина. Наркоман поступово стає асоціальним і життя з ним під одним дахом стає нестерпним. Звичайно деградація особистості відбувається поступово і близькі люди пристосовуються до такого життя, але від цього їхня ситуація не стає краще. Вони стають заручниками ситуації. Єдиний вихід допомогти собі і наркоману помістити його спеціальний лікувальний заклад. Дніпровський наркологічний диспансер має всі необхідні умови для допомоги наркозалежним та їхнім родинам.

Обласний наркологічний центр в Дніпрі

Переваги лікування в наркодиспансері Реванш

Клініка Реванш є стаціонаром закритого типу. Це дозволяє обмежити доступ наших пацієнтів до наркотиків і до середовища і суспільства де вживають речовини.

Завдяки обмеженості спілкування і ізольованості наркозалежний вчиться жити новим життям без стороннього впливу.

Лікування в клініці передбачає декілька етапів лікування:

 • Детоксикація. Дозволяє позбавити пацієнта від синдрому ломки. Шляхом введення медичних препаратів ми очищаємо організм від наркотику і продуктів його розпаду.
 • Реабілітація. Процес реабілітації має на увазі під собою тісну роботу з психологом. Психолог допомагає наркоману усвідомити свою хворобу і знайти шляхи протистояння спокусам. Також в цей період залежний займається відновленням свого тіла і духу за допомогою занять спортом.
 • Соціалізація. Наркомани, що вирішили вступити на шлях здорового життя спілкуються в групах. Діляться своїми планами і надіями, а так само розповідають свої історії.
 • Надається психологічна допомога сім’ям наркозалежних. Вони отримують не тільки моральну підтримку, а й консультацію та рекомендації як вести себе в подальшому, що б не нашкодити собі і наркозалежному.

Обласний наркологічний диспансер в Дніпрі успішно впровадив і використовує програму 12 кроків. Завдяки цій програмі успішно подолала залежність величезна кількість людей по всьому світу.

Від яких залежностей лікуємо

Обласний наркодиспансер в Дніпрі допомагає подолати залежність від багатьох видів наркотиків, серед яких:

 • Суміші для паління. На перший погляд здаються цілком нешкідливими. Але це не так. На сьогоднішній день в вирощуванні марихуани застосовуються нові технології. Здавалося-б, в нешкідливу суміш додають хімічні сполуки, які посилюють ефект від наркотику. Це призводить до звикання.
 • Кокаїн. Отримав велику популярність в гламурному суспільстві. Прийом кокаїну має колосальний руйнівний вплив на організм і здоров’я.
 • Морфін. Лікарський препарат, який знайшов своє застосування як сильне знеболююче для безнадійно хворих. Засіб викликає сильне звикання і має безліч побічних ефектів.
 • Героїн. Героїнова залежність вважається найпоширенішою. Наркотик просто знищує організм наркомана. Найсильніша залежність від героїну лікується тільки в умовах клініки
 • Спайс. Цей вид курильних сумішей можна було легально придбати. Мікси вважалися безпечними, але це не так. На сьогоднішній день спайс відноситься до заборонених препаратів, але залежних від нього з кожним роком стає все більше.

Це далеко не повний список препаратів, що вживаються наркоманами. Ще варто враховувати, що в середовищі наркоманів препарати можуть змішуватися і міксувати. Від таких залежностей ми теж допомагаємо позбутися в наркодиспансері.

Етапи і методи лікування в наркодиспансері Дніпра

Для досягнення успіху в лікуванні наркодиспансері передбачена комплексна терапія. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного випадку наркозалежності. Це дозволяє домогтися високого результату і протистояння рецидиву хвороби.

Наркоманія згубно впливає на психіку пацієнта. З цієї причини важливим етапом лікування є саме психологічна реабілітація та соціалізація хворого на наркоманію.

Програма лікування складається з декількох етапів:

 1. Звернення в клініку Реванш. Консультація і первинна бесіда з пацієнтом
 2. Детоксикація. Медикаментозне очищення організму від наркотику. Проводиться протягом 3-7 днів в залежності від ступеня тяжкості захворювання і терміну вживання наркотиків. Проходить під суворим наглядом лікаря нарколога, який розраховує дозування лікарських препаратів і стежить за станом хворого. Завдяки цій процедурі полегшується абстинентний синдром (ломка) і налагоджується робота внутрішніх органів.
 3. Реабілітація. Виробляються заходи щодо психокорекції у вигляді тренінгів, які проходять як індивідуально, так і в групах. Так само заходи спрямовані на формування прагнення вести здоровий спосіб життя.
 4. Противорецидивна терапія включає в себе соціальну адаптацію, повернення його до активного життя в соціумі, але без наркотиків. Залучення до трудового і творчого процесу.
 5. Медико-соціальної реабілітація. Людина вчиться контролювати емоції, знаходити вихід зі складних ситуацій, не йдучи в наркотичний дурман. Психологічна підтримка по виходу з клініки.
 6. Поряд з цим ведеться робота з родичами і сім’єю залежного. Часто вони страждають набагато більше, ніж сам наркоман і потребують підтримки психолога нітрохи не менше. Ми допомагаємо розібратися в тому, як жити далі. Як вести себе і не тягнути вантаж минулого в подальшу здорове життя.

Проблеми і складності родичів

Якщо у вас з’явилися підозри, що близька людина вживає наркотики не варто затягувати. Чим раніше ви звернетеся в клініку, тим більше шансів допомогти наркоману впорається зі своєю залежністю. Тут не допоможуть ні погрози, ні вмовляння. Психіка наркомана затьмарена речовиною, він стає хитрим і спритним маніпулятором. Часто кажучи те, що ви хочете почути, але діє зовсім інакше. З цієї причини в разі підозри зателефонуйте в клініку ми абсолютно безкоштовно проконсультуємо вас як діяти в ситуації, що склалася. І чим можна допомогти.

Умови проживання

Ми абсолютно впевнені, що важливою складовою лікування є умови проживання пацієнтів і ставлення до пацієнтів персоналу клініки. Важливо коли людина, яка одужує відчуває гарне до неї відношення, вона усвідомлює, що світ до неї не ворожий і життя без наркотиків можлива і вона набагато сприятливішими його попереднього існування.

 • Комфортні кімнати з усіма зручностями і свіжим ремонтом.
 • Важливий і доброзичливий персонал (дивіться відгуки на сайті).
 • Великий і комфортний зал для групових занять.
 • Комфортний кабінет психолога з усією необхідною технікою.
 • Кухня і їдальня, в якій завжди чистота і порядок. Є можливість зібратися за великим столом як одна сім’я. На кухні є вся необхідна техніка та посуд.

Адреса та контакти наркодиспансеру в Дніпрі

Якщо в вашу сім’ю увійшла біда під назвою наркотик, не варто впадати у відчай і опускати руки. Вихід є завжди. Зверніться до нас за контактами, вказаними нижче, і ми зможемо вам допомогти.

 • Україна, м.Дніпро, провулок Базавлуцький, будинок 10
 • Ел. пошта: netzavisimosti5@gmail.com
 • Тел: +38 (066) 240-22-44

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!