Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Обласний Дніпровський наркологічний диспансер

Дніпровський наркологічний диспансер має вищий ступінь акредитації. До нас надходять хворі з алкогольною та наркотичною залежністю, як з Дніпра, так і з області, а іноді і з інших регіонів України та інших країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Наркотична й алкогольна залежність це складна і багаторівнева хвороба, яка зачіпає не тільки фізичний стан пацієнта, але і психо емоційний. Особистість залежного планомірно деградує і чим довше триває процес прийому наркотиків або алкалоїдів, тим сильніше процес деградації і тим складніше і довше шлях повернення до нормального життя.

Обласний Дніпровський наркологічний диспансер

До нас надходять хворі різного ступеня тяжкості. Для особливо тяжких випадків у відділенні інтенсивної терапії обладнана реанімація. Туди надходять наркомани з передозуванням і алкоголіки з важким ступенем отруєння алкоголем. І тяжким ступенем похмілля.

У відділенні інтенсивної терапії надається перша допомога пацієнтам, що надходять до нас. Першим етапом є детоксикація організму.

Курс детоксикації триває 5-7 днів в залежності від тяжкості і занедбаності хвороби. За цей час ми позбавляємо організм від фізичної залежності від наркотичної речовини, прибираємо симптоми ломки і важкого похмілля. Організм переходить в режим нормальної роботи і хворий готовий до наступного етапу лікування. У нашому наркологічному центрі застосовуються найпрогресивніші методики лікування наркоманії і алкоголізму.

Серед методик, застосовуваних у нашій клініці у Дніпрі присутні сеанси гіпербаричної оксигенації і плазмаферез.

Ці методи дозволяють в короткий час привести організм пацієнта в норму, а так само поліпшити процес роботи внутрішніх органів уражених тривалим вживанням алкоголю і наркотиків.

Відділення оснащене одномісними та двомісними палатами для комфортного розміщення пацієнтів. Кожна палата оснащена окремим санвузлом. Відділення інтенсивної терапії працює цілодобово. У нас працюють кваліфіковані фахівці токсикологи, наркологи та анестезіологи. Інтенсивна медикаментозна терапія це тільки перший, необхідні етап лікування наркомана або алкоголіка. Це є етапом приведення його фізичного стану в норму. Надалі необхідний тривалий період реабілітації і соціалізації.

Люди, які страждають від алкогольної та наркотичної залежностей, дуже часто ведуть асоціальний спосіб життя. Їх система цінностей перевернута з ніг на голову, а голова в цьому випадку мислить тільки в одному напрямку, де взяти таку дозу речовини. Вони не помічають навколишній світ і поступово випадають з нормального і здорового соціуму. Їх оточення складається з такихож залежних з такими ж інтересами. Саме за це причини тільки медикаментозне лікування є недостатнім. Після медикаментозного лікування залежна людина потрапляє в звичне для неї середовище, але вона ще морально не готова протистояти спокусі першої дози і все повертається на круги своя.
Що б цього уникнути, необхідний період реабілітації. Під час, якого хворий вчиться жити в нормальному світі, шукати роботу, навчитися спілкуватися з сім’єю. І отримати можливість виправити помилки. До нас в центр приходять волонтери. Вони розповідають про свою хворобу і про шляхи одужання. Даючи зрозуміти, що вихід є, але повернення до наркотиків і алкоголю неможливе. Для реабілітації та соціалізації використовується програма «12 кроків».

Цей метод, визнаний у всьому світі, і ефективно використовується для лікування залежних людей. Цей інструмент здатний докорінно змінити життя залежної людини. Вселити в неї віру в майбутнє, відмовитися від наркотиків, влитися в соціум і вести нормальне життя. Йдучи за програмою «12 кроків» наркоман або алкоголік починає по-іншому дивитися на життя, у нього змінюється оточення і сфера спілкування. З’являються інші інтереси.
Потрапляючи до нас в центр, людина отримує шанс на нормальне життя і можливість цим шансом скористатися.
Звернутися до нас за допомогою ви можете за адресою:

м Дніпро,
вул. Новосільна, б. 1
Кіровський район
(056) 373-84-81

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!