Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Енциклопедія наркотиків: меткатинон і його вплив на організм

Жахлива залежність від меткатинону

Давно відомо, наскільки згубно можуть впливати на наш організм ті або інші наркотики, наскільки вони погіршують в принципі наш організм і як наслідок все подальше наше життя, але найстрашніше, це не зуміти вчасно зупиниться, тоді це може привести до летального результату. Варто врахувати, що до жодного з наркотиків, людина не прив’язується настільки швидко, як до меткатінону, варто буквально один раз попастися в його мережі, як двері закриються і почнеться спочатку повільне, а часом разюче, але обов’язково безпросвітне падіння в порожнечу.

Як впливає наркотик і чому так важливо їм ні за що не захоплюватися?

Варто відзначити, що сам препарат з’явився не так давно, а саме в 1970-му році. Цей наркотик відразу ж стали називати «Джеф», бо він містить в собі ефедри. Даний наркотик дійсно є страшним, тому, що він у вкрай швидкі терміни призводить до деградації особистості, а також, при тривалому або постійному його прийомі до руйнування мозку. Що стосується основного складового наркотику, то це ефедрин, саме він після прийому починає посилено стимулювати головний мозок, а точніше його роботу, впливаючи, таким чином, на певні рецептори, що відповідають за задоволення. Тому, навіть сама поведінка людини, яка вживає меткатіон , різко змінюється після чергової дози. Вона починає бути порушеними, постійно на взводі, навіть агресивна, зіниці очей її розширюються, крім того, все це відбивається на мові, вона стає швидкою і плутаною.

 

Не ризикуйте своїм життям і своїм здоров’ям заради хвилинного цікавості!

Люди вибирають цей наркотик з різних причин, але однозначно, що не від того, що в їх житті все прекрасно. Але, за цей необдуманий і емоційний крок розплата занадто висока, ця безодня залишає після себе каліцтва, і часто інвалідність. Також, наркотик вибирають через його невисоку вартість, а після першої дози, людина відчуває прилив сил, стає, мало не всесильною і впевненою у собі, і безперечно, після такого уявної, але могутності, коли наркотик на перших парах швидко виводиться з організму, залежній людині хочеться повернути той стан і ті відчуття. Ось і починається порочне коло. Знову, знову і знову. Внутрішні органи точно також отруюються згубним впливом наркотику, але найстрашніше – що через пари місяців регулярного вживання всі зміни в організмі наркомана стають незворотніми. Причиною тому марганець, що додається в наркотичну речовину. Щоб не згубити себе повнічть варто негайно звернутися в наркологічний центр за допомогою.  

 

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!