Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Херсонський обласний наркологічний диспансер

Проблема наркоманії та алкоголізму дуже гостро стоїть в нашій країні і в усьому світі. У боротьбі з цією недугою добрі всі методи, але найдієвішим на сьогоднішній день є приміщення залежного в умови стаціонару. В умовах диспансеру у пацієнта немає доступу до наркотиків і алкоголю. Він ізольований від свого оточення і може повністю зосередиться на одужання. Обласний наркологічний диспансер міста Херсона оснащений всім необхідним обладнанням та медикаментами для якісного та ефективного лікування хворих з різним ступенем залежності. До нас на лікування надходять пацієнти з сильною інтоксикацією наркотиками і алкоголем. А також з передозуванням і в стані важкого похмілля. У цих випадках ми надаємо невідкладну допомогу. Лікарі наркологи невтомно борються за життя пацієнтів.

Наркологічний диспансер для залежних в Херсоні

Комунальний заклад “Обласний наркологічний диспансер” Херсонської обласної ради надає спеціалізовану наркологічну допомогу населенню м. Херсона та області.
У складі установи функціонує:

  • диспансерне відділення на 3 територіальні наркологічні ділянки по районам міста Херсона,
  • кабінети лікування і профілактики наркоманії у неповнолітніх, наркоманів і токсикоманів, плановою потужністю 91 відвідування за зміну з кабінетом анонімного лікування наркохворих;
  • клініко-діагностична лабораторія з єдиним в регіоні централізованим токсикологічними відділенням;
  • цілодобовий пост для проведення освідування на стан сп’яніння. А також стаціонарне відділення та денний стаціонар.

У стінах нашої лікарні ми допомагаємо як подолати згубну звичку так і проводимо ряд заходів покликаних допомогти підліткам і людям які знаходяться в групі ризику не стати на слизький шлях наркотиків і алкоголю.

У нашій клініці працюють досвідчені лікарі і використовуються новітні методи лікування наркоманів і алкоголіків. Якщо прийом препаратів наркотичного та спиртовмісного характеру ведеться довгий час у людини відбувається деградація особистості і на жаль тільки медикаментозного лікування виявляється недостатньо. З залежною людиною необхідна тривала робота по відновленню особистості.

Це робота психологів, робота в групах, завдяки якій людина з залежністю вчиться жити без наркотиків і алкоголю. Такий період називається реабілітацією і він необхідний по-уникнення зриву і рецидиву хвороби. Після курсу медикаментозного лікування, людина з залежністю, потрапляє в звичне для неї оточення. Вона змогла подолати фізичну залежність і здається цілком здоровою, але хвороба у неї глибоко в мозку. Вона не знає, як жити по іншому і все починається заново. Вона зустрічає старих друзів і не в змозі відмовити зривається знову.

З цієї причини реабілітація наркоманів і алкоголіків є також необхідним етапом лікування, як і медикаментозна допомога.

Допомога наркоманам і алкоголікам в диспансері може надаватися анонімно. Це допомагає не тільки позбутися від хвороби, але і почати життя з чистого аркуша. Знайти роботу, створити сім’ю.

Херсонський обласний наркологічний диспансер працює цілодобово.

У будь-який час дня і ночі ви можете розраховувати на нашу допомогу і підтримку.
У нашому диспансері ви можете отримати так само додаткові послуги і у нас відкриті нові підрозділи такі як індивідуальні консультації. Відділення надання допомоги учасникам АТО.

Визначення стану і ступеня сп’яніння. А так само видача сертифікатів і кодування.
Для лікування алкогольної та наркотичної залежності ви зможете звернутися до нас за адресою:

Херсонський обласний наркологічний диспансер .
м . Херсон,
Вулиця Стрітенська, 8.
Т. (0552) 26-70-93.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!