Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Хмельницький обласний наркологічний диспансер

Однією з важливих якостей будь-якої людини є вміння долати труднощі і вирішувати конфліктні ситуації. Така навичка дуже корисна в дорослому житті і дозволяє по можливості швидко і без зайвих емоцій розв’язувати виниклі проблеми. Це важливо тому як безліч людей схильних до алкоголізму і наркоманії прийшли до своїх залежностей саме через нездатність вирішити життєві проблеми або впоратися з емоційними ситуаціями. Якщо ж вас або близьких торкнулося лихо під назвою наркоманія чи алкоголізм, найбільш правильним рішенням буде звернення за допомогою до фахівців.

Обласний наркологічний диспансер в Хмельницькому

На сьогоднішній день в нашій країні безліч клінік і центрів пропонують послуги з позбавлення від залежностей. Не варто довіряти установам які пропонують позбутися залежності всього за кілька днів, напевно це лише комплекс детоксикаційних заходів які просто поліпшать загальний фізичний стан, не усуваючи при цьому причину залежності.

Зазвичай ефективний курс лікування алкогольної або наркотичної залежності триває 6-12 місяців в залежності від стадії залежності.

Для лікування перевагу краще віддати перевіреного часом місцю, де до вирішення питання алкоголізму та наркоманії підходять комплексно – Хмельницький обласний наркологічний диспансер

Алкоголізм лікується тільки в спеціалізованих медичних центрах. Але вибираючи такий центр потрібно розуміти, що всі вони не однаково хороші. Перед початком лікування краще зайти на сайт центру і ознайомитися з умовами лікування та курсом реабілітації. Кращою рекомендацією центру будуть вдячні відгуки колишніх пацієнтів. Алкоголізм небезпечне захворювання, яке не лікується за короткий час. Тому якщо вам пропонують позбутися від алкоголізму за пару тижнів або навіть днів скоріше за все це обман.

Проблема алкоголізму має свої психологічні аспекти, на подолання яких потрібен тривалий час.

Наркологічний центр в Хмельницькому пропонує лікування алкогольної залежності, з подальшою реабілітацією і рессоціалізацією пацієнтів.

За час лікування пацієнти центру відновлюють втрачені навички та вміння, набувають нові. Створюють нову прийнятну для суспільства модель поведінки і вчаться жити життям без алкоголю і наркотиків.
Наркоманія або як її ще називають «чума 21 століття» найнебезпечніше захворювання яке на пізніх стадіях характеризується психічними розладами і проблемами зі здоров’ям. Наркотична залежність небезпечна ще й тим, що дуже часті випадки передозування, оскільки наркомани купуючи наркотики не знають процентовку змісту в порошку героїну або кокаїну, і неправильні пропорції часто закінчуються передозуванням і смертю. До нашої клініки часто привозять пацієнтів у дуже важкому стані. Для таких випадків у нас облаштована реанімація.

Щоб не поповнити цю страшну статистику і не загубити своє життя, навіть будучи наркозалежним є шанс на світле майбутнє.

Наркологічний центр в Хмельницькому готовий надати допомогу в комплексному лікуванні наркоманії всім хто цього потребує.

Запорукою успішності програми є чітке рішення подолати хворобу і суворе дотриманні всіх рекомендацій фахівців центру. У разі якщо Ви підозрюєте що близький або знайомий пристрастився до цієї небезпечної звички, необхідно провести з ним бесіду і переконати в необхідності звернення за допомогою в наш центр.
Правильно складена програма реабілітації не менш важлива, ніж методика лікування залежності. З огляду на, що алкоголізм і наркоманія небезпечні психо-фізичні захворювання , які зачіпають всі сфери життєдіяльності людини. Часто в процесі залежності соціальна і психологічна системи сильно порушені, і у пацієнта спостерігається викривлене сприйняття дійсності. Для відновлення соціальної та психологічної сфер особистості застосовують реабілітаційну програму.

Застосовувана в Наркологічному центрі програма реабілітації заснована на методиці «12 кроків», і базується на індивідуальному підході. Кожна людина унікальна, тому і будь-яку програму реабілітації необхідно максимально адаптувати під пацієнта з урахуванням особливостей його особистості. Правильно складена програма реабілітації дозволить в майбутньому не піддатися спокусі і не повернутися до вживання алкоголю або наркотиків.
Звертайтесь до нас за адресою:

м. Хмельницький,
вул. Житецького, 22
т. (038)265-78-88

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!