Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер

Коли в дім приходить біда під назвою наркотики або алкоголь – це страшно. І здається підійдуть всі засоби для допомоги дорогій людині. Людина, що вживає наркотичні або спиртовмісної речовини дуже часто не усвідомлює, що хвора. Їй здається, що їй під силу подолати згубну залежність. Але, на жаль це не так. Мозок людини затуманений, тіло руйнується, і вона поступово деградує. Речовина, будь то наркотик або алкоголь, впевнено тягне її на дно. Залежний не в змозі подолати хворобу самостійно тут необхідна допомога близьких.

Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер

Звернення в наркологічний центр це рука допомоги вашій близькій людині. Тут їй допоможуть впоратися з недугою і знайти тверезість. Не варто запускати наркотичну та алкогольну залежність. Адже чим довше людина перебуває під дією препаратів, що змінюють свідомість, тим складніше повернути її до нормально життя. Наркотики і алкоголь проникають глибоко в свідомість і підсвідомість залежного, і він вже не уявляє життя без стимулюючих препаратів. Його коло інтересів скорочується до пошуку нової дози, а коло спілкування зводиться до таких самих залежних. Для успішного лікування необхідні умови закритого стаціонару і повна відмова від препаратів що містять наркотичні речовини та алкоголь. А також подальша реабілітація в центрі для наркоманів і алкоголіків. Це дозволяє далеко від звичного контингенту і спокус нової дози відновитися морально і фізично. Працюючи з психологами і в групах наркомани і алкоголіки вчаться приймати життя таким як воно є. Радіти дрібницям і відмовлятися від спокуси знову почати приймати наркотичні та алкогольні препарати.

Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер пропонує:

У нашому диспансері хворий отримає якісне лікування перший етап, якого це звичайно детоксикація організму, позбавлення від ломки і важких форм похмілля за допомогою медикаментозної підтримки. Використання сучасних препаратів дозволяє як вивести людину зі стану важкої залежності від алкоголю і наркотиків так і відновити функції організму порушені прийомом важких препаратів. На цьому етапі необхідна так само діагностика всього організму в цілому.

Наркотики і алкоголь планомірно руйнують життєво важливі органи. І найчастіше незважаючи лікування від алкогольної та наркотичної залежності необхідно ще і лікування, спрямоване на підтримку внутрішніх органів, а іноді і на їх відновлення. До нас надходять пацієнти з важкою формою отруєнь алкоголем і передозуванням наркотиків. Для таких людей у нас обладнана реанімація, де лікарі наркологи ведуть боротьбу за життя пацієнтів.
Помилково вважати, що алкоголізм або наркоманію можливо побороти тільки медикаментозно. Це підступний ворог і корінь хвороби захований в підсвідомості людини.

Саме. з цієї причини, після того як вдалося перемогти фізичну залежність, необхідний тривалі курс реабілітації і соціалізації. Мета цього курсу допомогти залежній людині навчиться жити новим для нього життям. Життям без наркотиків і алкоголю. Набути, нове коло спілкування. Поставити нові цілі і завдання. Тривалість курсу реабілітації залежить від тяжкості захворювання і ступеня одужання хворого.

У клініці часто проходять заходи і лекції для здорових людей, підлітків і груп ризику. Ці профілактичні заходи спрямовані на попередження наркоманії та алкоголізму. До нас приходять волонтери які змогли побороти згубну пристрасть і своїм прикладом показують, що подолати хворобу можливо, але необхідна щоденна робота над собою і звичайно ж повна відмова від наркотиків і алкоголю. Так само наші психологи проводять роботу з сім’ями наркоманів і алкоголіків. Ми виробляємо правильну манеру поведінки в сім’ї. Всі наші програми спрямовані на недопущення повернення до наркотиків і алкоголю, а так само на популяризацію здорового способу життя.

Безліч людей, що пройшли курс лікування в нашій клініці і отримали шанс почати здорове і щасливе життя. Цей шанс можете отримати ви і ваші близькі. Не дайте наркотику або алкоголю перемогти себе.

Івано-Франківський обласний наркологічний диспансер розташований за адресою:
М. Івано-Франківськ,
Вул. Млинарська, 21
Т. (0342) 57-23-73, 57-23-72

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!