Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Обласний наркологічний диспансер у Києві

В обласному наркологічному диспансері у Києві ви можете отримати кваліфіковану консультацію і допомогу. Центр оснащений високоякісним обладнанням, яке дозволяє надати своєчасну допомогу хворим на наркоманію та алкоголізм.

У Київський обласний наркологічний диспансер надходять наркозалежні та алкозалежні пацієнти з різним ступенем тяжкості перебігу хвороби. Дуже часто до нас надходять пацієнти у дуже важкому стані і потребують екстреної терапії. Для цього в Київському обласному наркологічному диспансері є реанімація. Там хворий отримує екстрену допомогу і належний догляд. Після виходу з кризи хворого переводять в палату, де триває лікування.

Обласний наркологічний диспансер в Києві

Поряд з медикаментозною терапією, люди з алкогольною та наркотичною залежностями, отримують психологічну допомогу.

З наркоманами і алкоголіками працюють психологи, наркологи, соціальні працівники та волонтери. Весь комплекс терапії спрямований на допомогу хворому, що дозволить не тільки позбудеться від фізичної залежності, а й не допустити вживання речовин змінюючих свідомість в подальшому.

Наркотики і алкалоїди довгий час отруюють не тільки тіло, вони змінюють свідомість людини і відбувається процес деградації особистості. Існують випадки, коли хвороба настільки запущена, що процес деградації виявляється незворотнім, але в більшості випадків допомога нарко та алко залежному пацієнтові можлива. Для цього в Київському обласному наркологічному диспансері ми проводимо комплексну терапію і групові заняття на яких люди, що страждають від залежності розповідають про себе, про хворобу і поступово усвідомлюють свою проблему.

У наркологічному центрі наркоманів і алкоголіків зустрічають привітні лікарі та персонал. Залежний пацієнт поміщається в чисту і комфортну палату і це теж становить частину терапії. Найчастіше люди страждаючі наркотичною чи алкогольною залежністю ведуть асоціальний спосіб життя. Вони звикли до зневажливого і часто грубого до себе ставлення. Тут же вони заново починають вчитися бути людиною. Вчаться самоповазі і шанобливому ставленню до інших людей.

Методи лікування наркоманії і алкоголізму у Київському обласному диспансері.

Першим пунктом надання допомоги залежному пацієнтові є надання йому медикаментозно допомоги для виходу з фізичної залежності. Тобто медикаментозне полегшення похмільного синдрому і синдрому ломки у наркоманів.
По друге це повне обстеження фізичного і психологічного стану хворого. Організм людини що багато років приймає наркотики або алкоголь знаходиться в жалюгідному стані. Прогресує безліч супутніх захворювань.

Дуже важливим аспектом є їх своєчасне виявлення і по можливості лікування або купірування розвитку. Лікар призначає комплексне лікування для відновлення фізичного та емоційного стану хворого.
Наступним етапом є надання психологічної допомоги пацієнту. Це включає як групові заняття, так і індивідуальну роботу з психологом.

Для нормального відновлення фізичної форми у диспансері проходять заняття з фізіотерапії.

І яке б містило і, мабуть, найважливішим етапом в лікуванні наркотичної та алкогольної залежностей, є адаптація людини до здорового суспільства. Допомога у виході зі складних ситуацій і звичайно ж відмови від першої дози.

Так само у нас проводиться робота з родичами хворого, це необхідно для утворення певної лінії поведінки, яка допоможе хворому на шляху до одужання. Звернутися за своєчасною допомогою, ви можете за адресами:

Міський лікувально-консультативний наркологічний центр
Україна, Київ, Солом’янський район, Смоленська вулиця 8
Телефон: (044) 456-04-21
Реєстратура (044) 457-46-83

Київська міська наркологічна клінічна лікарня “Соціотерапія” наркологічне відділення №5

Адреса: вулиця Відпочинку, 18 Київ, Україна, 03115
Телефон: +380 44 450 9174

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!