Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Кіровоградський обласний наркологічний диспансер

Наш діспаснер обслуговує жителів усієї Кіровоградської області та міста Кропивницького. У нас є три стаціонарні відділення на 120 ліжок, диспансерне відділення на 100 місць, працює дезінтоксикаційно-діагностичне реабілітаційне відділення (в народі – “витверезник”), кабінет оглядів на стану сп’яніння (обслуговує водіїв у напрямку співробітників ДАІ), відділення клініко-лабораторної діагностики з токсикологічним відділом та інші підрозділи. На базі нашого диспансеру проводиться замісна підтримуюча терапія для наркозалежних осіб.

Кіровоградський обласний наркологічний диспансер

Щоб подолати наркотичну залежність, потрібно пролікуватися в спеціалізованому диспансері. Тільки лікарі знають, яке лікування вам слід призначити, самостійно ви з цією бідою не впораєтися. Професіонали використовують ефективні методики, успішно поєднуючи їх з медикаментозною терапією. В умовах стаціонару хворий ізольований від оточуючого середовища і не має доступу до алкоголю і наркотичних речовин. В таких умовах легше подолати залежність. Все сприяє видужанню. Навколо хворого лікарі, психологи і люди які прагнуть видужанню. Сукупність цих факторів є запорукою успішного лікування.

Якщо ви усвідомили, що поступово наближаєтесь в пучину пороку, відчуваєте, що подолати залежність від запою та наркотичної залежності самі не в змозі, обласний наркологічний диспансер в Кропивницькому чекає вас. Лікарі ретельно обстежують кожного пацієнта, перш ніж призначити йому терапію. Справа в тому, що реабілітація підбирається суто індивідуально. У кожного наркомана своя ситуація, це необхідно враховувати. Існує безліч наркотичних речовин, у людей розвиваються різні хвороби при їх вживанні, отже, однаково лікувати їх не варто. Такий підхід не буде ефективним. Всі люди різні і до кожного потрібен індивідуальни підхід і розгляд кожної ситуації окремо.

Обирайте наркологічний диспансер в Кропивницькому, якщо бажаєте досягти оптимального результату.

Безліч пацієнтів, що потрапили до нас, позбулися наркотичного та алкогольного полону. Звичайно, у них пішло багато часу і терпіння на лікування, довелося постаратися, щоб перемогти недугу, але вони зуміли почати життя заново, забувши про минуле назавжди. Оскільки лікування анонімне, знайти хорошу роботу, обзавестися сім’єю колишні наркомани можуть без зайвого розголосу свого колишнього минулого. Ніхто не дізнається про те, що вони колись страждали залежністю від психотропних речовин. Людина має право на помилку, наша задача допомогти цю помилку виправити.
Для реабілітації хворих в нас використовується програма “12 кроків”. Завдяки якій обрели тверезість мільони хворих на алкогольну та наркотичну залежність. Програма спрямована поліпшувати всі сфери життя хворого. Вона впливає як на соціальну так і на духовну сторону життя. Поступово хворий розуміє що життя без наркотику і алкоголю якісніше і яскравіше.

Ви можете відвідати сайт даної організації, зв’язатися через нього з фахівцями. А краще приїздіть прямо в стаціонар, щоб на власні очі побачити, в яких умовах проживають люди, які вирішили боротися з жахливою залежністю. Ви зумієте поговорити і з пацієнтами, і з лікарями. Обов’язково подивіться, як проходять колективні заняття. На них часто приходять колишні пацієнти клініки. Вони своїм прикладом переконують хворих, що наркоманію дійсно реально здолати, потрібно лише проявити твердість духу.

Спочатку кожен пацієнт проходить курс процедур, спрямованих на детоксикацію. Це дозволяє йому поліпшити фізичний стан. Після цього йому потрібно буде подолати психологічну залежність, активно працюючи з психотерапевтами. Важливо не переривати спілкування з фахівцями після виписки. Потрапивши в звичне середовище колишні наркомании і алкоголіки можуть розгубитися, впасти в депресію, оскільки вони уже відвикли від звичайного життя. Лікарі допомагають їм без завих клопотів влитися в суспільство, знайти спільну мову з родичами.

Звернутись до нас за допомогою ви можете за адресою:
Кіровоградський обласний наркологічний диспансер.
Кропивницький,
Вул Академіка Корольова, 34/19,
Т.(522) 34-62-03, +380 (522) 56-91-35

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!