Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

В нашій клініці:

3500

пацієнтів щорічно

3490

виліковуються

3460

знаходять роботу

Кодування від алкоголізму в Києві

Ефективні методи лікування від алкоголізму

Одним зі складних захворювань сучасності є алкоголізм. Складність насамперед пов’язана з тим, що людина з алкогольною залежністю часто не усвідомлює необхідність звернення до лікарів та проведення відповідного лікування. Людина, що часто п’є вважає, що може відмовитися від алкоголю в будь-який момент, і це не зробить негативного впливу на організм або соціальні відносини. Але за даними медичних досліджень, тільки правильне і своєчасне лікування може призвести до бажаних результатів, а згода самого пацієнта є надзвичайно важливим і необхідним моментом на шляху до одужання.

Лікування алкоголізму кодуванням

Одним з найбільш дієвих сучасних способів лікування алкогольної залежності є кодування. За статистичними даними, кодування більш ефективно для пацієнтів, які піддаються гіпнотичному впливу. Показанням до використання такого методу є будь-яка стадія залежності, головне, щоб у людини була сформована позитивна мотивація і бажання продовжувати тверезе життя.

Кодування від алкоголізму

Метод кодування надає психотерапевтичний вплив на пацієнта і сприяє усуненню психологічної залежності у людини. Під час кодування доктор впливає на підсвідомість людини і формує відразу до алкогольних напоїв. Таке лікування важливо проводити під контролем кваліфікованих фахівців, доктор зможе оцінити всі можливі ризики і ефективність застосовуваної методики.

Сучасна медицина застосовує найрізноманітніші види кодування, який з них найкращим чином підійде пацієнтові зможе визначити досвідчений фахівець після комплексного дослідження і збору потрібних даних.

Лікування алкоголізму в Києві включає наступні методи:

 • за допомогою медикаментів;
 • лазерне кодування;
 • кодування за методом Довженка.

Фахівці наркологічного центру нададуть вичерпну інформацію про переваги і недоліки кожного з них і визначать найбільш підходящий спосіб індивідуально для кожного пацієнта.

  Відправляйте заявку на лікування і отримайте знижку 10%
  Я ознайомлений (-a) з політикою конфіденційності та згоден на обробку персональних даних

  Медикаментозне кодування

  Лікування хронічного алкоголізму за допомогою медикаментів є найбільш результативним в сучасній медицині. Для цього використовують алкоблокатори, які дозволяють вирішити дану проблему в максимально короткий період. Час впливу препарату різний, визначається особливостями введення, дозуванням, індивідуальними особливостями
  організму пацієнта і ситуацією, що склалася.

  Медикаментозне кодування призводить до сприятливих результатів, серед важливих переваг методу можна відзначити:

  • підходить для будь-якої стадії алкогольної залежності;
  • метод найбільш ефективний при отруєнні сурогатами алкоголю;
  • показує найбільш дієві результати, є профілактикою виникнення рецидиву.

  До того ж, цей метод має невисоку ціну, тому доступний для багатьох пацієнтів. Головною умовою при використанні методу є дотримання режиму лікування, інакше може виникнути інтоксикація організму хворого.

  Алкоблокатори вводяться за допомогою ін’єкцій, таблеток або підшиванням від алкоголізму. Кожен препарат виконує різний вплив, таку специфіку важливо враховувати перед початком лікування. Для таблеток характерний більш короткочасний ефект, лікування алкоголіків за допомогою уколу має більш швидкий і тривалий вплив. Також хороші результати показує підшивання від алкоголю, використання препаратів Тетлонг-250, Еспераль, Торпедо формує хімічний захист, видно ефект вже в той же день. Залежно від обраного препарату людина не відчуває тягу до алкогольних напоїв від 3 місяців і більше року.

  Лазерне кодування

  Цей метод ставитися до найбільш безпечного і надійного в сучасній медицині. За допомогою лазера відбувається блокування зон головного мозку, які відповідають за патологічний потяг до алкоголю. До важливих переваг методу можна віднести:

  • мінімальне число протипоказань;
  • швидкий результат – досить усього трьох сеансів для позбавлення від залежності;
  • повністю безпечний і безболісний;
  • підходить для застосування на другій стадії алкоголізму;
  • блокує потяг до алкоголю без небажаних наслідків.

  Під час процедури світлові промені впливають на окремі клітини, тим самим змінюють метаболічні процеси. В результаті цього, хворий більше не отримує колишнього задоволення від вживання алкогольних напоїв.

  Кодування за методом Довженка

  Спосіб заснований на психологічному впливі на розум пацієнта. Під час сеансу фахівець проводить навіювання, при цьому очі залишаються відкритими. Пацієнту дається установка на відмову від вживання алкоголю. Головною умовою є абсолютне бажання людини позбутися від алкогольної залежності.

  Кодування за методом Довженка показує ефективні результати, серед важливих переваг можна відзначити:

  • простота методу;
  • надійність і безпека;
  • висока ефективність (більше 90% пацієнтів відзначили позитивний результат);
  • відсутність побічних явищ;
  • швидке досягнення результату (досить одного сеансу).

  Тільки усвідомлене бажання самого пацієнта дозволить отримати потрібний психотерапевтичний вплив. Примусове використання для цього методу буде малоефективним. Після проведення сеансу слід утриматися від прийому алкоголю мінімум протягом двох тижнів. Для закріплення належного ефекту можна провести повторний сеанс, при цьому бажано звертатися до одного фахівця.

  Лікування алкоголізму в Києві є для всіх бажаючих. Наш наркологічний центр проводить лікування і реабілітацію алкоголіків в Києві за доступною вартості. У центрі працюють професіонали, ми використовуємо тільки сучасні і надійні методи лікування. Дізнатися більш детальну інформацію можна у наших фахівців у зручний час. Гарантуємо повну анонімність і високий результат.

  Професійне лікування алкогольної залежності в нашій клініці Реванш відбувається під чітким керівництвом фахівців-наркологів та психологів, які вибудовують чітку індивідуальну і щоденну програму одужання від алкогольної залежності.

  Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
  +38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
  або замовте дзвінок , Вам зателефонують!