Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Кодування від наркоманії в Києві (Київська область)

Виготовлення наркотиків і їх поширення заборонено практично в кожній країні світу, але це не перешкоджає наркозалежним отримати нову дозу. Як правило, людина не усвідомлює своєї залежності поки ні ставати занадто пізно. Найчастіше занепокоєння викликається у близьких хворого, вони починають шукати шляхи лікування наркоманії. Наркозалежний рідко коли вирішує самостійно звернутися за допомогою. 

Зустрівшись з наркологом, рідні люди виробляють єдиний план дій, як умовити хворого звернутися в наркологічний центр. Деякі можуть заперечити сам факт вживання психотропних засобів, тому в багатьох центрах проводяться тести на наявність наркотиків. 

Лікування наркоманії неможливо без початкової діагностики пацієнта.

Наркотики впливають не тільки на психологічний стан хворого, але і негативно позначаються на його фізичниму здоров’ї. Діагностика дозволяє виявити супутні захворювання, викликані прийомом наркотиків, таким чином, лікуючий лікар зможе вибрати найбільш підходящу програму лікування, спираючись на фізичний стан пацієнта.

Один з найбільш поширених способів лікування наркоманії – кодування. Вона може здійснюватися за допомогою психологічного впливу або за рахунок препаратів. Останній метод кодування називається медикаментозним. Дані препарати за час знаходження в організмі залежного не роблять згубний вплив на фізичний стан. При кодуванні від наркоманії в організм залежного вводяться речовини, які надають подвійний ефект:

  • Викликають гострі негативні реакції організму під час прийому наркотику, які можуть привести навіть до летального результату.
  • Блокують виникнення ейфорії.

Якщо залежний після кодування зірветься і почне приймати наркотики, то препарати вступають в дію, викликаючи миттєве отруєння з найсильнішими побічними реакціями. Засоби випускають в різних видах:

  • Капсули для щоденного прийому.
  • Внутрішньовенні блокатори .
  • Імпланти , що вводяться в область лопатки.

Мінімальний період дії препаратів становить 1 місяць, також є речовини, які діють протягом одного року. Перед введенням препарату,  пацієнт повинен неодмінно пройти обстеження на відсутність протипоказань. Застосування медикаментів неможливо без згоди хворого, тому перед процедурою залежний неодмінно повинен зустрітися з наркологом і психологом, щоб зрозуміти всю серйозність ситуації.  

Психологічний вплив грунтується на навіюванню пацієнтові в стані гіпнозу. Подібний вид кодування – найпростіший і щадний, але воно ефективно не для кожного залежного. Психотерапевтичне матиме успіх у людини, яка легко піддається навіюванню. Якщо пацієнт реагує погано на психологічний вплив, тоді до нього краще застосовувати медикаментозне кодування.

Під час лікування наркозалежності кодування є дієвим методом, але не єдиним.

Підібрати оптимальну методику лікування допоможе кваліфікований нарколог, проконсультуватися з яким в місті Київ можна в нашому центрі. Там же можна провести діагностику і здійснити кодування . Поспішайте, від того як скоро залежний отримає кваліфіковану допомогу, залежить його подальше майбутнє.  

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!