Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Наркологічний центр в районі Шулявки в Києві

Багато хто помилково вважає, що від однієї проби наркотичної речовини залежності не буде. Але, на жаль, це не так. Досить спробувати наркотик один раз, щоб потім просто перестати себе контролювати. Лікарі, які працюють в реабілітаційному центрі в районі Шулявка міста Київ допомагають успішно подолати фізичну і психологічну наркотичну залежність від згубних речовин.

Вся робота наркологічної клініки спрямована на повну відмову від згубної звички. Саме тому бригада лікарів включає в себе тільки кращих фахівців. Реабілітологи, кардіологи, психологи, наркологи, невропатологи, неврологи – всі вони готові подати руку допомоги в лікуванні наркоманії і алкоголізму.

Наркологічний центр в районі Шулявки в Києві

Наркодиспансер оснащений сучасним обладнанням і виключно кращими медикаментами. Для процедури відновлення використовуються тільки ефективні методики, які гарантовано позбавлять пацієнта від залежності.

Для хворих, які проходять відновлення безпосередньо в клініці, пропонується затишний стаціонар, повний супровід, а також психологічна підтримка в будь-який момент протягом усього курсу лікування.

Якщо ж з якихось особистих причин ви бажаєте спостерігатися амбулаторно, є можливість виклику нарколога і лікування запою на дому .

Також для всіх пацієнтів клініки прописується індивідуальна програма реабілітації, яка складається безпосередньо після обстеження організму.

Звертаючись в цей наркодиспансер , можете бути впевнені в повній анонімності та конфіденційності. Уважний персонал готовий надати будь-яку допомогу, а також відповісти на всі питання, як тільки це буде потрібно. Лікування пацієнтів відбувається поступово. Звернення в наркологічний київський центр – перший крок на шляху до одужання.

Відразу ж після реєстрації в клініці пацієнту призначається повне обстеження організму. Наркотична залежність може завдати непоправної шкоди здоров’ю. Для успішного лікування дуже важливо провести поглиблену діагностику і встановити загальний стан організму.

Другий етап – це зняття ломки і очищення організму. Бажання хворого отримати наркотик цілком зрозуміло. Організм, який отримував величезні дози отрути, звик до цього. Тому завдяки медикаментів, професіонали виводять отруту з організму і намагаються відновити здоров’я клієнта.

Також важливо, щоб хворий не пристрастився до наркотиків після курсу відновлення в реабілітаційному центрі, тому в період детоксикації підключають роботу психолога. Його мета навчити пацієнта жити без вживання хімікатів, а також пояснити, наскільки незворотними можуть бути наслідки пристрасті до наркотичних речовин.

Наркотики завдають величезний удар всьому організму, тому, крім ментальної реабілітації, курс відновлення також включає в себе відновлення фізичного здоров’я. ЛФК, піші прогулянки на свіжому повітрі, дихальна гімнастика, курси масажу і аеробіка допоможуть виснаженому організму відновити втрачене здоров’я.

Реабілітаційний центр в районі Шулявка міста Київ – саме той медичний заклад, який вже багато років успішно допомагає людям подолати наркотичну та алкогольну залежність.

Комплексне лікування, яке пропонується в цій клініці, гарантує втрату тяги до наркотиків, а також подальше життя без рецидивів. Наркодиспансер покаже що існує інше життя, в якому немає залежності, алкоголю і наркотиків.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!