Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Київський реабілітаційний центр в Залізничному районі

Наркоманія і алкоголізм – це проблеми, від яких не так просто позбутися, як здається на перший погляд. Іноді недостатньо припинити вживання наркотичної речовини, щоб позбутися від залежності. Підсумками є не тільки підірване фізичне і психологічне здоров’я. Руйнування соціальних відносин і втрата контакту з близькими людьми також є наслідками цієї страшної недуги.

Київський реабілітаційний центр в Залізничному районі

Наркологічний центр в Залізничному районі Києва готовий надати допомогу всім, хто її потребує, в будь-який момент!

Наркотики і алкоголь – ті страшні речі, які вбивають людей за досить короткий проміжок часу. Фахівці, які працюють в цій наркологічній клініці, розуміють наскільки важлива оперативна робота . Кращі наркологи, реабілітологи , неврологи і невропатологи, психологи і психотерапевти – саме ті, люди які максимально швидко вилікують алкоголізм і наркоманію, а також повернуть здорове сприйняття світу і життя в цілому!

У Київській наркологічній клініці надаються такі послуги:

  • абсолютна анонімність і конфіденційність;
  • консультації з кращими фахівцями;
  • робота психолога з родичами;
  • глибока діагностика і повне позбавлення організму від наркотичних речовин;
  • моральна підтримка в період детоксикації ;
  • уважний персонал, який надає будь-яку допомогу на першу вимогу 24 години на добу;
  • комплексний підхід, який гарантує успішне лікування і відсутність рецидивів;
  • можливість виклику нарколога та виведення з запою на дому ;
  • відновлення сприйняття реального світу.

Індивідуальна програма лікування

Людині, яка залежна від наркотичних речовин, потрібно допомогти переосмислити своє життя. Фахівці, що працюють в наркологічному диспансері, допоможуть вам не тільки очистити організм від токсинів, але також відновити психологічний стан і відносини з рідними і близькими.

Не можна забувати, що організм піддавався отруєнню протягом довгого часу, тому відновлення не може бути швидким. Реабілітація повинна проходити плавно і поетапно.

При надходженні в наркологічну клініку, професіонали в першу чергу проводять повну діагностику організму. На підставі обстеження лікарі виписують програму лікування, яка підходить саме під конкретний випадок. Індивідуальна програма дезінтоксикації гарантує повну очистку організму від хімікатів.

Очищення проходить медикаментозно, використовуються ліки тільки кращої якості. Дуже важливо допомогти організму відновити втрачене здоров’я і вивести наркотик. Дезінтоксикація є складною процедурою, організм відчуває стрес, тому моральна підтримка близьких людей в цей період дуже важлива.

Комплексний підхід до лікування наркоманії

Після того, як організм очищений, підключається робота з психологом . Саме від цієї стадії залежить подальше життя пацієнта поза стінами наркодиспансеру. Психолог допомагає знайти мотивацію до здорового життя, відновити здорове сприйняття світу, а також показує, наскільки захоплення наркотиками згубно впливає на весь організм. Прогулянки на свіжому повітрі, бесіди, малювання, читання, класична музика, ліплення з глини, курси масажу – все це тільки допоможе відновитися тілу та розуму клієнта наркологічного центру.

Київський центр наркологічної допомоги в Залізничному районі –

саме те місце, де залежність лікують комплексно. Ця методика гарантує повне відновлення ментального і фізичного стану. Саме тут вам повернуть втрачене здоров’я і допоможуть знайти сенс життя!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!