Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму на Дарниці в Києві

Алкоголізм – це захворювання, яке полягає у фізичній та психологічній залежності від вживання спиртних напоїв. Як правило, хворий не здатний і не бажає самостійно припинити цей процес. Алкогольна залежність супроводжується розвитком хвороб серцево-судинної системи і печінки. На більш запущених стадіях людина повністю втрачає контроль над своєю поведінкою, деградує і віддаляється від соціального адекватної життя. Врятувати залежного може тільки кваліфіковане лікування алкоголізму.

Лікування алкоголізму на Дарниці в Києві

Як говорить статистика, тяга до спиртних напоїв у молодих людей розвивається набагато стрімкіше, ніж у зрілих або літніх осіб. У підлітків, які вперше спробували алкоголь у віці до 18 років, сильну пристрасть до спиртного проявляється через пару років, а у дітей до 14 років і зовсім протягом року.

Яким чином алкоголь впливає на людський організм?

Етиловий спирт – це основний компонент будь-якого алкогольного напою, який міститься навіть в слабких коктейлях. Це універсальна отрута, яка згубно впливає на всі системи організму людини. Алкоголь, потрапляючи в стравохід, всмоктується в кров буквально за кілька хвилин. Концентрується спирт, головним чином, в мозку і печінки. Головний мозок працює менш зосереджено і чітко, порушується мова та координація руху, думки розсіюються. Також створюється ілюзорне враження, ніби спиртні напої зігрівають, але насправді це не так.

Етиловий спирт згубно впливає і на шлунок, призводить до виразок. У завзятих алкоголіків руйнується печінка, що найчастіше закінчується цирозом і смертю. Дослідження, проведені над тими, хто залежний від вживання спиртного, говорять про те, що в організмі таких людей немає жодного органу, на який не вплинув алкоголь.

Що стосується психологічних змін, то тривалий запій часто закінчується так званою білою гарячкою. В такому стані людина абсолютно не розуміє нічого, не контролює своїх дій і здатна навіть на вбивство. В даному випадку рідним і близьким можна ні в якому разі зволікати, життєво важливо звернутися в наркологічний центр.

Причини алкогольної залежності

Факторів, які можуть спонукати людей до такого згубного заняття безліч. Психологи виділяють наступні причини розвитку алкогольної залежності:

 • Спадковість. Дитина, яка росла в сім’ї алкоголіків, в першу чергу, схильна до алкогольної залежності.
 • Постійні стреси на роботі.
 • Проблеми особистого характеру.
 • Фінансове неблагополуччя.
 • Низька самооцінка.
 • Депресивні розлади.
 • Розгульний спосіб життя.
 • Вплив поганої компанії.

Як зрозуміти, що людина стає серйозно залежною?

Запідозрити недобре можна, якщо ваша близька людина:

 • Випиває поодинці.
 • Втрачає самоконтроль після випивки.
 • Порції, після яких не виникає нудота і блювота, стають все більше.
 • Не пам’ятає, що відбувалося в процесі випивки.
 • Настрій різко поліпшується після чергового келиха, чарки і т.д.

Що робити?

Пускати справу на самоплив ні в якому разі не можна. Хворий не зможе самостійно зцілитися. Ми пропонуємо вам звернутися в професійну клініку «Реванш», яка здійснює ефективне виведення з запою. Наш наркологічний диспансер проводить повний курс реабілітації на Дарниці в Києві, який полягає в загальній інтоксикації організму хворого, підтримуючій терапії та потужній психологічній допомозі. Але нашою головною фішкою є те, що ми мотивуємо алкоголіків на одужання!

Поспішайте врятувати життя вашій близькій людині!

Вартість лікування алкоголізму на Дарниці (Київ)

Первинна консультація
40 хвилин
безкоштовно
Амбулаторне лікування
день
від 600 грн
Стаціонарне лікування
доба
від 1 200 грн
Лікування абстиненції - виведення із запою, позбавлення залежності від психоактивних речовин та наркотиків від 3 до 10 днів
доба
від 1 200 грн
Консультація – необхідна регулярна процедура у процесі лікування, психотерапія, психокорекція, психоаналіз
1 година
500 грн
Реабілітація алкозалежних, наркозалежних, (стаціонар та ізоляція)
1 міс
від 5 000 грн
Психотерапевтичне кодування (алкозалежних)
1-2 дні
від 3 500 грн
Медикаментозне (хімічне) кодування алко- та наркозалежних
1 день
від 4 000 грн
Ресоціалізація
1 міс
від 4 000 грн
Детоксикація. Процедура займає від 3 до 5 днів
1 день
від 1 200 грн
Післялікувальна підтримка
безкоштовно
Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!