Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму на Караваєвих дачах у Києві

Сьогодні проблема алкоголізму все частіше зачіпає домівки пристойних людей. З появою в сім’ї алкоголіка, на жаль, найбільше страждають діти, а близькі на собі відчувають всі негативні наслідки алкогольної залежності. Постійні скандали, погрози і агресія руйнують сім’ї. Найчастіше залежна людина не усвідомлює проблеми, тому не поспішає починати лікування. Перший крок до позбавлення від алкогольної залежності – виведення з запою і усвідомлення проблеми.

Лікування алкоголізму на Караваєвих дачах у Києві

Тому, якщо у вашій родині є алкоголік і ви не в силах нічого зробити, то необхідно звернутися в наш центр і викликати нарколога, який переконає хвору людини пройти лікування і реабілітацію.

Якщо своєчасно не почати вирішувати проблему, що склалася, то у питущої людини з’являться серйозні проблеми зі здоров’ям, у неї почне розкладатися печінка, збиватися робота внутрішніх органів, можуть відмовити нирки, трапитися інфаркт, що в підсумку призведе до летального результату.

Етапи лікування

Лікування алкоголізму на Караваєвих дачах у Києві проходить в кілька етапів:

  • Детоксикація , за допомогою медикаментів з організму виводяться токсини. У важких випадках проводиться очищення крові позанирково. Всі процедури проводяться строго під наглядом кваліфікованого лікаря. Детоксикація може проводитися медикаментозним, комбінованим або немедикаментозним способом, в залежності від стану хворого.
  • Соціальна та психологічна реабілітація проводиться після нормалізації загального самопочуття пацієнта. Наркологічний центр має свій розпорядок дня, якого дотримуються всі пацієнти. Тому період реабілітації і заняття з психологом дає швидкі результати. Мета даного етапу – це змусити хворого оцінити проблему, зробити висновки, усвідомити свої помилки, максимально отримати інформацію про шкоду спиртного і навчитися справлятися з проблемами не вдаючись до алкоголю.
  • Ресоціалізація є заключним етапом в лікуванні алкогольної залежності. Пацієнти навчаються правильно поводитися в суспільстві, підвищують свій культурний рівень, відвідують театри, виставки, спортзал, басейн. Такий підхід дозволяє не тільки відновити психологічний стан хворого, але і дати йому можливість не відчувати себе відчужено в нормальних шарах суспільства.

Наш наркологічний диспансер також використовує ефективні методи кодування гіпноз і підшивку, що дозволяє пацієнтам довгі роки, а іноді і все життя утримуватися від вживання спиртних напоїв.

Проблема полягає в тому, що гіпноз, незважаючи на свою ефективність, діє не на всіх. Підшивка зарекомендувала себе з найкращого боку. Після введення людині препарату, у неї починається сильна нудота і блювота після невеликої кількості алкоголю, що в наслідку призводить до відрази до всіх спиртних напоїв.

Варто зазначити, якщо хворому була зроблена підшивка, то йому категорично заборонено пити лікарські настоянки, в складі яких є спирт.

Найкраще починати лікування алкоголізму на початковій стадії , поки в організмі людини не почалися серйозні зміни. Якщо пізно звернутися за медичною допомогою, то іноді життя пацієнта складно врятувати. Тому не вірте обіцянкам людини, що вона кине пити. Якщо ваша близька людина п’є по кілька днів, а то і тижнів поспіль, у неї відсутній синдром похмілля, вона стає агресивною, втрачає роботу, то негайно звертайтеся в наш центр. Ми допоможемо анонімно позбутися алкогольної залежності і повернути людину до нормального способу життя.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!