Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму на лівому березі в Києві

Зараз проблема залежності від алкогольних напоїв актуальна навіть серед благополучних сімей. Від алкоголізму дуже складно позбутися самостійно. Наслідком цієї недуги виявляється підірване фізичне здоров’я і психологічний стан, розрив зв’язків з суспільством і, найчастіше, розбиті сім’ї. Залежний може стверджувати, що легко припинить пити, не розуміючи масштаби проблеми.

Лікування алкоголізму на лівому березі в Києві

Суспільство давно звикло до такого виду дозволеного наркотику як алкоголь, перетворивши його в засіб зняття напруги. Він є обов’язковим атрибутом будь-якого свята, застілля, відпочинку. У сучасному соціумі вживання алкогольних напоїв не вважається відхиленням. Алкоголізм буває декількох видів:

  • Для чоловічого алкоголізму характерно те, що вони швидко переглядають своє коло спілкування, не боячись «втратити репутацію», з метою пошуку товаришів по чарці. Для чоловіків характерна надмірна агресивність в стані сп’яніння і нерозбірливість у виборі спиртного. У хронічну стадію чоловічий алкоголізм переходить через 10-15 років.
  • Жіночий алкоголізм відрізняється швидким розвитком залежності. Вони менш розважливі, на відміну від чоловіків, тому перетворюють алкоголь в єдиний засіб для розради, що допомагає розслабитися і сховатися від напруги. У жінок спостерігається прискорене проходження всіх стадій алкоголізму.
  • Підлітковий алкоголізм стає все більш поширеною проблемою. Починається все з пива в поганій компанії, далі йдуть напої міцніше, що в підсумку перетворюється в повноцінний алкоголізм. У підлітковому і, тим більше, дитячому віці необхідно негайно починати лікування від залежності, поєднуючи підтримуючу і відновлюючу терапію. Також фахівці при лікуванні підліткового алкоголізму використовують методи перемикання уваги, замінюючи згубну звичку цікавою і корисною діяльністю.

Під час лікування алкоголізму обов’язково потрібно проводити переривання запоїв і терапію.

Дієва реабілітація включає психологічну, медикаментозну допомогу. Щоб повністю викорінити проблему, рекомендовано помістити хворого в наркологічний диспансер, таким чином, залежний буде не тільки під постійним наглядом, але йому також нададуть своєчасну допомогу медики.

Більшість залежних стверджують, що ніякої проблеми немає, і вони легко зможуть зупинитися, як тільки цього захочуть. У такому випадку, краще всього спочатку зустрітися з фахівцями наркологічного центру близьким людям хворого, щоб виробити стратегію, як умовити залежного звернутися за спеціалізованою допомогою.

Медикаментозне лікування алкоголізму – один з найбільш дієвих методів. Але одне введення спеціального препарату (Еспераль , Тетлонг , Торпедо) не допоможе позбутися від проблеми, залежному необхідна і психологічна допомога. Алкоголізм завдає істотної шкоди здоров’ю, тому під час лікування алкоголізму в наркологічному центрі на лівому березі в Києві також використовується допомога терапевтів, щоб позбутися від захворювань через залежність.

Наш наркологічний центр на лівому березі в Києві надає різний спектр послуг, що включає всебічну медичну і психологічну допомогу, щоб позбавити вашу рідну або близьку людину від згубної звички.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!