Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму на одеській площі в Києві

Від алкогольної залежності щорічно гинуть тисячі людей по всьому світу. Ця хвороба забирає у сімей батьків, руйнує кар’єру і здоров’я, призводить до асоціального способу життя і в кінцевому підсумку стає причиною летального результату. Боротися з нею самостійно хворий навряд чи зможе, особливо на останніх стадіях захворювання. Відновити організм і повернутися до нормальної життєдіяльності допоможе тільки своєчасне і ефективне лікування.

Лікування алкоголізму на одеській площі в Києві

Алкоголізм – це сильна тяга до вживання спиртних напоїв, фізична і психологічна залежність від них. Як правило, алкоголіки «з досвідом» також страждають від захворювань серцево-судинної системи і печінки.

За якими ознаками ставлять діагноз алкогольна залежність?

Складно знайти таку людину, яка ніколи не пробувала спиртних напоїв і не випиває на свята і торжества. Але це ні в якому разі не говорить про залежність! Її діагностують за такими ознаками:

  • Відсутність блювоти і нудоти після великих доз алкоголю.
  • Безконтрольне і несистематичний вживання спиртних напоїв.
  • Як правило, алкоголіки нічого не пам’ятають після чергового запою.
  • Наявність абстинентного синдрому.

Якщо у вашої близької людини або члена сім’ї спостерігаються такі симптоми, то це привід терміново звернутися в наркологічний центр. Тільки спеціалізований підхід професійних лікарів може зберегти життя хворого.

Стадії алкогольної залежності

Нульова стадія або її ще називають продром. На цьому етапі людина не напивається до втрати свідомості і інших складних наслідків. Просто затримується з друзями в барі частіше, ніж зазвичай або проводить вихідні за келихом пива, наприклад. В принципі, це складно назвати залежністю, адже людина поки що контролює власні дії, але якщо вчасно не зупинитися, то після року продрома наступають вже більш серйозні наслідки.

Перша стадія . Хворий починає вживати все більша кількість спиртного, після якого його не рве і навіть не нудить. Бажання випити стає більш нав’язливим і сильним. Тут же починаються проблеми з рідними та на роботі, адже приховувати згубну звичку вже складно. Також, у залежного втрачається інтерес до навколишнього середовища, улюблених захопленнь і хобі.

Друга стадія . Людина абсолютно не контролює дозу спиртного, випиває дуже багато і часто. У стані алкогольного сп’яніння поводиться агресивно і непередбачувано. Виявляється похмілля вранці, а це вже перший дзвіночок фізичної залежності. Також, на даній стадії хворий починає відчувати зміни в організмі: прискорене серцебиття або аритмія, підвищення температури тіла, тремтіння рук і т.д.

Під вплив потрапляє і психологія людини. Вона стає апатичною, брехливою, запальною, часом різкою. Алкоголіків абсолютно не цікавлять питання політики, культури, новини. Вони також байдужі до свого соціального статусу і становища в суспільстві.

Третя стадія . Характеризується тривалим і безперервним запоєм. Випивка стає головним щоденним атрибутом алкоголіка. Проблеми зі здоров’ям стають не просто серйозними, а смертельними. Цироз печінки, інфаркт і інсульт, розвиток виразки, зміни в роботі нервової системи. Хворий повністю деградує, поводиться неадекватно, сповільнюється мова і порушується координація рухів.

Клініка «Реванш» – кращий вибір

Наш наркологічний диспансер здійснює ефективне виведення з запою, проводить загальну інтоксикацію організму і підтримуючу терапію, але що найважливіше – надає психологічну підтримку, завдяки якій залежний особисто мотивується на власне одужання.

Ми надаємо послугу лікування алкоголізму на Одеській площі в Києві, а також інших районах і містах України.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!