Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму на Осокорках в Києві

Алкоголізм є важким захворюванням, що руйнує не тільки здоров’я людини, але і її особистість. Алкоголь руйнує сім’ї, відносини з близькими людьми і друзями. Ще Гіппократ відгукувався про алкоголь як «про добровільне божевілля». Розпиваючи спиртні напої, люди отримують задоволення, на якийсь час забуваючи про свої проблеми. Життя здається більш барвистим, але через якийсь час їм стає важко без чергової чарки горілки, келиха вина або пляшки пива. Поступово така звичка перетворюється в залежність, людина спивається, втрачає роботу і повагу оточуючих. Дуже важливо якомога швидше почати лікування, звернувшись в наш наркологічний центр, поки у людини не виникли серйозні проблеми зі здоров’ям.

Лікування алкоголізму на Осокорках у Києві

Симптоми алкоголізму

Питуща людина ніколи не зізнається в тому, що вона є алкоголіком. Звичайно ж, не всі люди, які випивають, страждають алкоголізмом. Якщо у людини помітні описані надалі симптоми, то лікування необхідно починати негайно:

  • людина часто п’є і знаходиться в стані запою;
  • при великій кількості випитого спиртного відсутня блювота, нудота;
  • втрата інтересу до життя;
  • сильний похмільний синдром;
  • шкіра швидко старіє, з’являються синці через розриви капілярів.

Якщо вчасно не звернутися в наркологічний диспансер і не почати лікування, то у питущої людини відбувається порушення в роботі всіх органів. В першу чергу страждає печінка, пізніше починає розвиватися цироз. Без алкоголю у людини починається ломка, їй необхідно щодня випивати, що призводить до тривалих запоїв. Її мова порушується, збивається ритм серця. Настає летальний результат через серйозниі хвороби, спровоковані алкоголем.

Тривалість лікування алкоголізму

Єдиного методу лікування алкоголізму для всіх не існує. Кожна людина індивідуальна, тому в залежності від фізичного та емоційного стану, а також тривалості прийому алкоголю, фахівець призначає найбільш ефективний метод персонально для кожного пацієнта.

Якщо брати середні розрахунки, то алкогольна ремісія триває рік. За цей час пацієнт позбавляється від тяги до спиртного і вчиться обходитися в стресових ситуаціях без алкоголю.

Повне лікування від алкоголізму відбувається протягом трьох років за умови, що людина за цей час не вживає спиртні напої. Якщо трапляються рецидиви або залежність мала хронічний характер, то одужання затягується на п’ять років.

Методи лікування

Лікування алкоголізму слід починати за згодою пацієнта. Адже насильно робити це немає сенсу, так як через час людина знову повернеться до алкоголю. Умовити хворого пройти реабілітацію допоможуть досвідчені фахівці, довівши шкоду алкоголю. Тому відвідування нарколога і психолога перед початком лікування є обов’язковим. Реабілітація включає:

  • гіпноз;
  • підшивання;
  • психотерапію.

Метод вибирається індивідуально для кожного пацієнта. Перший етап включає перебування в стаціонарі, де за допомогою медикаментів відбувається виведення з запою і зняття тяги до спиртного.

Лікування алкоголізму в центрі на Осокорках у Києві відбувається в комфортних для пацієнта умовах. Застосовуються тільки сучасні та ефективні методики. Проводяться консультації з психологом для близьких алкоголіка (з метою навчити їх правильному поводженню з хворим). Це допоможе людині швидко повернутися до нормального способу життя.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!