Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму на Позняках в Києві

Алкогольна залежність – одна з найактуальніших проблем нашого часу, від якої досить проблематично позбутися. Близькі та рідні люди, найчастіше, є єдиними, хто шукає способи лікування алкоголізму одного з членів сім’ї. Оперативність близьких людей залежного – це ключовий момент, адже багато хворих не усвідомлюють своєї проблеми і запевняють, що зав’язати з випивкою вони зможуть без будь-яких зусиль. Якщо затягувати з лікуванням алкоголізму, то все залишиться на своїх містах, що в підсумку призведе до плачевного результату.

Лікування алкоголізму на Позняках в Києві

За статистичними даними щорічно вмирає близько 35% залежних від алкогольних напоїв. Але 65%, що залишилися знаходять вихід з цієї ситуації і, в деяких випадках, примусове лікування в наркологічному центрі – єдиний варіант.

Ефективне лікування алкоголізму на Позняках в Києві має проводитися в кілька етапів:

  • Детоксикація. На даному етапі відбувається виведення залежного із запою. Процес детоксикації включає кваліфіковану медикаментозну допомогу, виведення всіх токсичних речовин, що накопичилися за час систематичного вживання алкогольних напоїв, за допомогою біологічних, хімічних і фізичних методів. Є різні методи детоксикації. В особливо складних випадках застосовується позаниркове очищення крові. Лікуючий лікар, грунтуючись на фізичному стані хворого, вибирає відповідний метод – медикаментозний, безмедикаментозний або комбінований.
  • Психологічна і соціальна реабілітація. Коли пацієнт відчуває себе добре, починається психологічна терапія. Під час даного періоду відбувається переоцінка поведінки хворого, знаходяться справжні причини, чому він вирішив вживати алкоголь, і способи їх вирішення без спиртного. Також колишні залежні знову вчаться, як налагодити стосунки всередині сім’ї, і справлятися зі стресами, проблемами без бажання знову потягнутися до пляшки.
  • Ресоціація. На заключному етапі колишній алкозалежний вчиться взаємодіяти з соціумом, починає шукати роботу, заводить нові знайомства, оскільки спілкування з минулою компанією по чарці припиняється.

Близькі люди, піддаючись на вмовляння залежного, можуть спробувати впоратися з проблемою самостійно або дозволяють хворому вирішувати проблему самому, що призводить тільки до затягування хвороби. Спроби самостійного лікування алкоголізму найчастіше обертаються невдачами. Необхідна професійна допомога спеціалістів з медичною освітою і, в більшості випадків, ізоляція хворого на певний час від поганої компанії і можливості роздобути чергову дозу спиртного напою. Тому в більшості центрів проводиться лікування алкоголізму з проживанням хворого в наркологічному диспансері.

Одного виведення з запою недостатньо, щоб повністю позбутися від алкоголізму необхідно обов’язково пройти психологічну реабілітацію.

Перебування в реабілітаційному центрі не має на увазі тільки прийом ліків. Для пацієнтів проводяться групові та індивідуальні заняття, тренування з метою підвищення загального тонусу організму, адже тривале вживання алкоголю призводить до погіршення фізичного стану.

У нашому наркологічному реабілітаційному центрі на Позняках в Києві виявляється всебічна допомога наркологів, терапевтів, психологів, фізіотерапевтів, щоб питуща людина мала шанс на нормальне життя, налагодивши сімейні стосунки.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!