Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму на правому березі в Києві

Залежність від алкогольних напоїв визнана патологією і вимагає негайного лікування. Для алкоголізму не існує перепон, він актуальний в різних культурах, епохах, до нього схильні люди з різних верств населення. Зараз в групу ризику входять не тільки чоловіки, алкоголізм почав зустрічатися серед жінок і підлітків – тим, хто раніше не був до цього схильний, і на кому алкогольна залежність позначається сильніше.

Лікування алкоголізму на правому березі в Києві

Наслідки алкогольної залежності згубно позначаються на всіх системах і органах людини. По психіці людини, яка п’є наноситься потужний удар, внаслідок чого людина починає поступово деградувати.

Існує кілька стадій залежності:

  • Перша починається, коли людина відчуває постійну тягу до алкоголю, вона втрачає здатність контролювати ситуацію і кількість випитого спиртного. Втрата контролю виражається у вигляді відсутності приводу для випивки (раніше потрібен був привід – банкет, зустріч з друзями), а рахунок пляшок припиняється. Для лікування алкоголізму на цій стадії необхідна психологічна допомога, яка здатна здійснити відмову від спиртних напоїв.
  • Для другої стадії алкогольної залежності характерна поява абстинентного синдрому – ломки. Залежний стає більш терпимим до алкоголю, відчуває фізіологічну потребу в ще одній чарці. Також людина може почати йти в запої, обірвати зв’язки з людьми, які проявляють турботу до її стану і завести собі «товаришів по інтересам». На цьому етапі психологічної допомоги недостатньо, необхідна медикаментозна терапія з подальшою ресоціацією – відновленням соціальних зв’язків.
  • Третя стадія найбільш згубна для залежного – починається деградація людини як особистості, можливий прояв психозів, порушується пам’ять, репродуктивна функція, тяжкі ураження систем внутрішніх органів. Подібні випадки найчастіше мають несприятливий прогноз, призначається комплексна терапія з метою загальної підтримки організму.

Чим раніше почнеться лікування алкогольної залежності, тим швидше людина зможе повернутися до нормального способу життя, і тим самим вбереже своє здоров’я від можливих незворотних порушень.

Одним з найбільш ефективних способів є медикаментозне лікування за допомогою введення препаратів, що викликають непереносимість організмом алкоголю у вигляді негативних синдромів. Але даний спосіб може розглядатися як один з комплексних заходів, адже щоб людина повністю позбулася згубної звички, необхідна психологічна допомога.

В основному в наркологічні реабілітаційні центри спершу звертаються родичі і близькі люди залежного. Спільно з наркологами виробляється єдина манера поведінки, як умовити хворого на лікування. Оптимальним варіантом стане приміщення залежного в наркологічний диспансер на правому березі в Києві, де хворому буде надана вся необхідна допомога – детоксикація , зняття абстинентного синдрому, психотерапія, він навчиться, як боротися зі стресом, власними проблемами без тяги до алкоголю.

Подібний спосіб реабілітації також дозволяє постійно стежити за пацієнтом, запобігаючи рецидиви на кожному етапі реабілітації.

У нашому наркологічному центрі на правому березі в Києві кожен залежний зможе позбутися своєї згубної звички, відновивши сімейні відносини і повернувши контроль над власним життям

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!