Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму на Солом’янці в Києві

Алкоголізм здавна розцінювали як серйозне і важке захворювання, яке призводить до летального результату. У зв’язку з надмірним вживання спиртного, у людини виникає залежність і вона більше не в силах відмовитися від алкоголю, що призводить до руйнування печінки, серцевих захворювань, порушення гормонального фону, ослаблення імунітету і смерті.

Лікування алкоголізму на Солом'янці в Києві

У давні часи алкоголізм лікували травами, які знижували тягу до спиртного і при вживанні алкоголю викликали сильну інтоксикацію організму, але, на жаль не завжди такий підхід виявлявся ефективним. У 1951 р. ВООЗ офіційно визнала алкогольну залежність проблемою, яку необхідно лікувати в медичних установах. У 1956 Американські лікарі довели, що алкоголізм можна повністю вилікувати за допомогою медикаментів і психотерапії. З того часу, вчені постійно розробляють нові способи і лікарські засоби для лікування алкоголіків.

Сьогодні пройшовши лікування алкоголізму на Солом’янці в Києві, хворий зможе назавжди позбутися від алкогольної залежності і почати нове життя з чистого аркуша.

Способи лікування алкоголізму

По суті, вилікувати алкоголізм можна кількома способами: викликати у пацієнта відразу до спиртного і придушити тягу до алкоголю. У нашому центрі для кожного хворого підбирається індивідуальний метод позбавлення від алкогольної залежності і відновлення його організму, виходячи зі стажу прийому спиртних напоїв і стану здоров’я.

Перший етап лікування має на увазі виведення з запою пацієнта, зняття медикаментозним способом інтоксикацію організму, прийом вітамінів для підтримки імунітету, відновлення сну, психологічного та емоційного стану.

Надалі лікування алкоголізму має на увазі застосування одного або декількох методів одночасно, в залежності від стану пацієнта:

  • Психотерапія.
  • Гіпноз.
  • Гомеопатія.
  • Голковколювання.
  • Використання народних засобів.
  • Лазер.
  • Ультразвук.

На сьогоднішній день, найбільш поширеним методом, є кодування, з використанням певних препаратів, які вводяться хворому внутрішньом’язово і поступово всмоктуються в організм. Після того, як пацієнт випиває спиртне, у нього спостерігається сильна інтоксикація, нудота і блювота, що з часом призводить до відрази до алкоголю. Такий метод називають підшивкою.

Наш наркологічний центр використовує підшивку спільно з психотерапевтичним навіюванням, що дозволяє позбавити людину від залежності до семи років і більше.

Реабілітація

Реабілітація – важливий етап на шляху до повного одужання. У цей період з колишніми алкоголіками постійно працює психолог, проводячи індивідуальні та групові заняття. Таким чином, з людиною програються різні ситуації, і уважно вивчається її поведінка. Мета реабілітації в тому, щоб навчити людину спокійно ставитися до негативу оточуючих, вміти виходити з стресових ситуацій і навчитися реально, сприймати навколишній світ.

Також психологи вчать рідних хворого в подальшому правильно з ним спілкуватися. Від цього залежить, зірветься людина чи ні. Варто сказати, що чим більше стаж прийому спиртних напоїв, тим слабкіше нервова система, у людини можуть виникати депресії, панічні атаки і агресивність, тому потрібно підтримувати і допомагати хворому на всіх стадіях одужання і після.

Складність психолога полягає в тому, що зазвичай рідні не бажають більше бачити людину, яка принесла їм багато страждань і часто відмовляються від неї. Якщо фахівцю не вдається їх примирити, то перед ним стоїть завдання навчити колишнього алкоголіка самостійно, без випивки справлятися з усіма труднощами життя.

Наш наркологічний диспансер оснащено комфортними умовами і новітнім обладнанням, тому проходячи лікування у нас, ви не тільки зберігаєте свою анонімність, але і відчуваєте себе як вдома, що важливо для відновлення психологічного та емоційного стану.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!