Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму на Троєщині в Києві

Лікування алкоголізму на Троєщині засноване на сучасних методах з обов’язковими консультаціями психолога. Це дозволяє людині назавжди позбутися від алкогольної залежності і повернутися до здорового способу життя.

Лікування алкоголізму на Троєщині в Києві

Перший етап лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму на першому етапі складається зі зняття похмільного синдрому, відновлення організму, нормалізації психологічного емоційного фону людини медикаментозними засобами:

  • похмільний синдром знімається за допомогою Гліцину і Пирроксану;
  • нормалізувати сон допомагають препарати Еуноктін і Радедорм;
  • агресію знімають за допомогою Пиразидола і Амітриптиліну;
  • Неулептил допомагає коригувати неадекватну поведінку людини в період переломного періоду;
  • заспокоюють нервову систему Нітрозепамом, Феназіпамом і Тазепамом;
  • вітаміни В1, В6 вводяться ін’єкційно і дозволяють підтримати серцевий м’яз та організм в цілому;
  • для зняття інтоксикації використовуються Натрію сульфат і унітол.

Медикаментозне лікування дозволяє провести виведення з запою, зміцнити організм і нормалізувати психологічний стан хворого для подальшого лікування.

Метод Довженка

Наркологічний центр використовує ефективний метод Олександра Довженка, який був розроблений в 1980 р. Він включає стресовий вплив на людину, яка перебуває під гіпнозом і дозволяє вселити хворому негативне ставлення до алкоголю, налаштувати його на здоровий спосіб життя і закріпити установки за допомогою впливу на трійчастий нерв. Установка на утримання від алкоголю встановлюється на будь-який термін і ефективна на 95%.

Метод підшивки

Є одним з поширених способів для лікування алкоголізму. Під шкіру пацієнта вводиться препарат, який навіть при невеликих дозуваннях алкоголю викликає сильну інтоксикацію організму і похмільний синдром. Це призводить до поступової вироблення у людини негативну реакцію до спиртного.

Психологічний метод

Психологічний метод зазвичай використовується на стадії реабілітації. З колишніми алкоголіками проводить бесіду досвідчений психолог, дозволяючи їм усвідомити свої помилки, переосмислити життя, навчитися справлятися зі стресовими ситуаціями без вживання алкогольних напоїв, проводячи спільні та індивідуальні заняття.

Наркологічний диспансер оснащено басейном і тренажерним залом. Проходячи реабілітацію, людина може знайти захоплення, яке допоможе не повернутися до згубних звичок. За статистикою, багато людей, позбувшись від алкогольної залежності, починають активно займатися спортом, відвідують культурні заходи і ведуть себе в суспільстві так, немов ніколи не стикалися з такою серйозною проблемою, як алкоголізм.

Велику увагу фахівці приділяють відносинам хворого з рідними після реабілітації. Перед психологами постає завдання не тільки відновити відносини, а й допомогти людям в спілкуванні, адже найменший стрес може звести до нуля все лікування.

У легких випадках захворювання людина позбавляється від алкогольної залежності через три роки, в запущених – п’ять років.

Наш центр проводить лікування алкоголізму в Києві на будь-яких стадіях, використовуючи тільки сучасні і перевірені часом методи. Ми зберігаємо повну анонімність лікування.

Якщо своєчасно не почати лікування, у алкоголіка розвивається ряд небезпечних захворювань, що призводять до летального результату. Людина перестає контролювати свої дії, стає агресивною і небезпечною для суспільства. Якщо у вашої близької людини почали проявлятися ознаки алкогольної залежності, негайно зверніться до нарколога і психотерапевта. Вони допоможуть умовити її почати лікування, що в майбутньому врятує її життя.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!