Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму на Відрадному

Алкоголізм – це важка залежність, яка полягає в сильній тязі до спиртних напоїв, надмірному їх вживанні і неможливістю самостійно припинити цей процес. На більш пізніх стадіях алкоголізм супроводжується захворюваннями серцево-судинної системи і печінки.

Лікування алкоголізму на Відрадному

Алкогольна залежність поступово руйнує не тільки здоров’я і погіршує самопочуття, а й призводить до серйозних порушень нервової системи, повної деградації, віддалення від нормального суспільства. Повернути хворого до нормального життя допоможе тільки професійне лікування алкоголізму.

За якими ознаками ставлять діагноз алкоголізм?

У людини проявляються такі симптоми:

  • Відсутність блювоти після прийняття великої кількості спиртних напоїв.
  • Втрата контролю над дозуванням.
  • Провали в пам’яті в процесі випивки.
  • Прояв абстинентного синдрому.

Також, у алкоголіків страждає шкіра. На обличчі з’являються синці, воно стає набряклим і одутлим. Прогресує варикозна хвороба, можливе загострення геморою. Але в першу чергу страждає печінка і серцево-судинна система. Як показує статистика, найбільш поширеною причиною смерті алкоголіків є цироз печінки, інфаркт або інсульт.

На більш пізніх етапах хвороби у хворого може спостерігатися порушення мови. Розмова досвідчених алкоголіків стає нескладною і безглуздою. Залежний не здатний нормально, адекватно мислити. Можливі прояви агресії і психічних розладів.

Стадії алкоголізму

Отже, перебіг залежності від спиртних напоїв можна розділити на чотири етапи:

  • Нульова стадія. Людина не влаштовує пиятики кожен день, але не упускає можливість перекинути кілька келихів з будь-якого, навіть незначного, приводу. На даному етапі можливо зупинитися і самостійно, головне – не зволікати.
  • Перша стадія характеризується зниженням чутливості до високих доз алкоголю. Випивка стає незамінною частиною щоденного раціону. Частішають випадки пияцтва на самоті. Уже на цьому етапі можуть з’явитися проблеми в сім’ї, пропадає інтерес до улюблених занять і хобі.
  • На другій стадії хворий зовсім перестає контролювати кількість випитого. У п’яному стані може поводитися агресивно і небезпечно для оточуючих. Залежного постійно супроводжує похмілля, він усвідомлює всі масштаби проблеми, але піддається згубній звичці. Серед фізіологічних змін спостерігається тремор, підвищення тиску і почастішання пульсу. Людину більше не цікавить її соціальний статус, вона стає дратівливою. Якщо на даній стадії не пройти лікування від алкоголізму, то далі звільнитися від залежності буде практично нереально.
  • Третя стадія – це безперервний запій, який триває днями, а то й тижнями. Залежний повністю деградує і стає асоціальним. Розвиваються такі серйозні захворювання, як цироз, гепатит, панкреатит, гастрит. Можливі навіть галюцинації.

Клініка «Реванш» порятунок для алкоголіків

Застава одужання і повернення до нормального життя – це своєчасне і професійне лікування алкоголізму. Наш наркодиспансер «Реванш» проводить результативний курс, який дозволяє очистити організм хворого від токсинів, відновити нормальне функціонування органів, але що найважливіше – здолати недугу на психологічному рівні.

Не зволікайте з дзвінком, адже на рахунку кожна хвилина. Лікування алкоголізму в Відрадному – це те, що врятує життя вашій близькій людині.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!