Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму у Львові

Лікування алкоголізму у ЛьвовіЗа даними всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні частка загального захворювання та передчасної смертності через алкоголь одна з найбільших в світі. Тому лікування алкоголізму в Україні є одним із пріоритетів нашої клініки Реванш.

Хто з вас хоч раз в житті не стикався з питущою людиною? Картина сумна, а ще сумніше, якщо питуща людина з’являється у власній родині. Скандали, сварки і навіть рукоприкладство. Може здатися, що життя закінчилося, проте це зовсім не так. При грамотно побудованому лікуванні алкоголізму, «зав’язати» зможе кожен, незалежно від віку чи статі. Саме таке, правильне лікування алкоголізму у Львові здійснює наш реабілітаційний центр.

Багаторічний досвід фахівців, використання кращих світових досягнень, адаптованих під наш менталітет, і власних напрацювань в даній області дозволяють повністю виліковувати алкоголізм:

 • запійний;
 • хронічний;
 • жіночий;
 • підлітковий;
 • пивний;
 • гамма-алкоголізм (вживання дуже міцних напоїв: коньяк, абсент, горілка, віскі).

Чому ми, на відміну від інших клінік, що забезпечують не тимчасову відмову від вживання, а довгостроковий і навіть довічний результат? Вся справа в комплексному підході. Якщо центри за основу беруть тільки медикаментозну терапію, яка забезпечує «м’який» вихід із запою, детоксикацію , регідратацію , то у нас цим лікування не обмежується. За детоксикацією йде реабілітація – робота зі свідомістю і підсвідомістю пацієнта, його прихованими комплексами і образами.

Будується реабілітація на принципах Міннесотського програми «12 кроків», а також використанні тренінгів особистісного зростання, когнітивно-поведінкової терапії, практик духовного відродження, групових тренінгів.

В результаті проходження реабілітації пацієнт:

 • усвідомлює руйнуючу силу спиртного, визнає наявність проблеми і необхідність лікування;
 • приймає, що своїм вживанням заподіює біль близьким людям;
 • аналізує скоєні в п’яному угарі помилки і шукає шляхи їх виправлення;
 • набуває навичків «тверезого» життя;
 • вчиться довіряти оточуючим і позитивно дивитися на світ;
 • вчиться контролювати свої емоції, приймати виважені рішення.

Таким чином, подолавши психологічні бар’єри і проблеми, навчившись «на тверезу » адаптуватися до реалій життя, людина просто-напросто не захоче знову повертатися до вживання спиртних напоїв.

Анонімне лікування алкоголізму

Головними принципами нашої роботи є системність лікування, толерантне ставлення до кожного пацієнта і анонімність. Саме останній принцип для багатьох є вирішальним при виборі клініки.

Ми гарантуємо повну конфіденційність лікування, не передаємо дані про пацієнтів інших інстанцій. Це допомагає подолати страх розголосу, розслабитися, відкритися фахівцям і легше пройти етап ресоціалізації .

Підтримку отримають і співзалежні . Їм, по-перше, допоможуть вийти з депресії, а, по-друге, роз’яснять, як надалі будувати відносини з уже колишнім алкоголіком. Адже здорова атмосфера в сім’ї дуже важлива для попередження рецидиву.

Ми обов’язково допоможемо вам назавжди «зав’язати» з алкоголем. Зателефонуйте нам прямо зараз і запишіться на першу безкоштовну консультацію!

Вартість лікування алкоголізму у Львові

Первинна консультація
40 хвилин
безкоштовно
Амбулаторне лікування
день
від 600 грн
Стаціонарне лікування
доба
від 1 200 грн
Лікування абстиненції - виведення із запою, позбавлення залежності від психоактивних речовин та наркотиків від 3 до 10 днів
доба
від 1 200 грн
Консультація – необхідна регулярна процедура у процесі лікування, психотерапія, психокорекція, психоаналіз
1 година
500 грн
Реабілітація алкозалежних, наркозалежних, (стаціонар та ізоляція)
1 міс
від 5 000 грн
Психотерапевтичне кодування (алкозалежних)
1-2 дні
від 3 500 грн
Медикаментозне (хімічне) кодування алко- та наркозалежних
1 день
від 4 000 грн
Ресоціалізація
1 міс
від 4 000 грн
Детоксикація. Процедура займає від 3 до 5 днів
1 день
від 1 200 грн
Післялікувальна підтримка
безкоштовно
Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!