Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму в Білій Церкві

Алкоголізм – непереборний потяг людини до спиртних напоїв.Хворий відчуває психологічну і фізичну потребу в алкоголі, що приводить до розладів психіки та кардинальних змін особистості.Хвороба завдає шкоди здоров’ю, токсичні речовини отруюють організм.Від систематичного вживання алкоголю людина стає заручником своєї пристрасті.

Лікування алкоголізму в Білій Церкві

Від алкоголізму ніхто не застрахований.

Не варто припускати, що на його розвиток впливає спадковість, професія, рівень життя і т.д.Все може початися зовсім безневинно: випити, як спосіб розслабитися, втекти від проблем, підтримати компанію, показати свою незалежність або авторитетність.Кожна людина індивідуальна, хтось може самостійно відмовитися від спиртного, а інші, потрапляючи в пастку «зеленого змія», не можуть з неї вибратися.

Для багатьох алкоголіків тверезе життя стає нестерпним, організм вимагає чергової дози спиртного.У його емоційному стані відзначаються часті безпричинні перепади настрою: пригніченість, роздратованість, невмотивована агресія, тривожність.Алкоголік не може контролювати ситуацію, йде в запій, вибратися з якого не може вийти від пари днів до тижнів.

Проблема алкогольної залежності в наш час стоїть надзвичайно гостро.

Існує безліч спеціалізованих закладів, які займаються вирішенням даної проблеми.Наш реабілітаційний центр надає якісне професійне лікування в Білій Церкві (Київська область).Персонал складається з кваліфікованих фахівців: наркологів та психологів.Для ефективного лікування використовуються різні методи, обов’язковими з яких є:

  • Детоксикація – очищення організму і зняття абстинентного синдрому, що іменується в народі «ломка».В ході лікування застосовується лікарська терапія, яка допомагає впоратися з алкогольною залежністю. При необхідності призначаються загальнозміцнюючі препарати для відновлення організму.
  • Реабілітація – психотерапія і ресоціалізація.До кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід.Коли організм очищений від токсинів і не вимагає алкоголю, до роботи приступає психолог.Його мета – відновлення особистості і втраченого статусу, нормальних сімейних і дружніх відносин.В ході лікування виявляються психологічні проблеми, які привели до алкогольної залежності.Лікарі намагаються докласти максимум зусиль, щоб уберегти від колишніх помилок хворого.В результаті, в соціум повертається нормальна адекватна особистість.

Лікування алкогольної залежності– тривалий і складний процес, підходити до якого необхідно суто індивідуально і комплексно.Величезну роль в одужанні грає допомога та підтримка близьких людей.Вони повинні протягом лікування проявляти турботу і любов, адже проходячи курс, пацієнт найбільш вразливий – його звичний ритм життя кардинально змінюється.

Люди, які звертаються до нас по допомогу, приходять в одному стані, а йдуть щасливими, емоційно-стабільними, впевненими в собі особистостями, здатними до нового життя без згубної пристрасті до алкоголю.Співробітники реабілітаційногоцентру готові вислухати, допомогти, заспокоїти. Вони складуть індивідуальну програму лікування і реабілітації, створять комфортні умови перебування в центрі.

Не дозволяйте собі або рідній людині деградувати разом з тими, хто часто «заглядає в пляшку». Адже так легко втратити здоров’я, сім’ю, друзів, кар’єру, соціальний статус. Скористайтеся реальним шансом – повернутися до повноцінного життя.

Вартість лікування алкоголізму в Білій Церкві

Первинна консультація
40 хвилин
безкоштовно
Амбулаторне лікування
день
від 600 грн
Стаціонарне лікування
доба
від 1 200 грн
Лікування абстиненції - виведення із запою, позбавлення залежності від психоактивних речовин та наркотиків від 3 до 10 днів
доба
від 1 200 грн
Консультація – необхідна регулярна процедура у процесі лікування, психотерапія, психокорекція, психоаналіз
1 година
500 грн
Реабілітація алкозалежних, наркозалежних, (стаціонар та ізоляція)
1 міс
від 5 000 грн
Психотерапевтичне кодування (алкозалежних)
1-2 дні
від 3 500 грн
Медикаментозне (хімічне) кодування алко- та наркозалежних
1 день
від 4 000 грн
Ресоціалізація
1 міс
від 4 000 грн
Детоксикація. Процедура займає від 3 до 5 днів
1 день
від 1 200 грн
Післялікувальна підтримка
безкоштовно
Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!