Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму в Борисполі

Якщо у вашій родині є алкоголік, то починати лікування краще негайно. Інакше хвороба може призвести до трагедії в родині і закінчитися летальним результатом для питущої людини. Лікування алкоголізму в Борисполі (Київська область) ґрунтується тільки на сучасних методах з урахуванням індивідуальних особливостей кожної людини. Це пов’язано з тим, що люди по-різному реагують на зміни, що відбуваються в організмі.

Лікування алкоголізму в Борисполі

Що ми робимо в самому початку для лікування?

Найскладнішим є перший крок – умовити питущу людину почати лікування, адже більшість не вважають себе алкоголіками і категорично відмовляються позбавлятися від залежності. Тому якщо вмовляння не діють, хворого варто відвести до нарколога і психотерапевта. Вони допоможуть умовити його пройти лікування.

Для початку хворому варто відмовитися від спиртних напоїв за десять днів до початку реабілітації. Процес позбавлення від алкогольної залежності має ряд протипоказань:  

 1. психічні розлади;
 2. гіпертонія;
 3. інсульт;
 4. судоми;
 5. епілепсія;
 6. вік понад шістдесят років;
 7. наявність електричного кардіостимулятора.

Перед тим як починати лікування алкоголізму в Борисполі (Київська область), фахівці центру проводять з хворим бесіду, діагностику його здоров’я і психологічного стану. Консультація психолога готує до тривалого процесу реабілітації. Якщо алкоголік сам бажає вилікуватися від недуги, одужання почнеться негайно.

Які методи використовуються при лікуванні алкоголізму

Серед найпоширеніших методів лікування виділяють:

 • Підшивання. Пацієнту вводиться спеціальний препарат, який при вживанні спиртного викликає сильну блювоту і нудоту, що сприяє виробленню рефлексу огиди до алкоголю.
 • Гіпноз. Дозволяє перенастроювати мозок хворої людини на те, що алкоголь несе загрозу її життю. Такий метод підходить не всім, адже кожна людина сприймає інформацію по-своєму.
 • Кодування. Фахівці, використовуючи стресові ситуації і проводячи бесіди, налаштовують пацієнта на відмову від спиртного, наводячи приклади його згубного впливу на організм.
 • Психотерапія. Використовується з іншими методами лікування алкогольної залежності. В даному випадку, проводяться тренінги та бесіди з психологом, що дозволяє відновити психологічний стан хворого і налаштувати його на відмову від спиртного.
 • Апаратний вплив. Спеціальний пристрій діє на мозок людини і провокує блокування рецепторів, що відповідають за тягу до спиртного.
 • Нетрадиційна медицина. Має на увазі лікування алкогольної залежності травами, ароматерапією та іншими способами впливу на організм, викликаючи у людини відразу до алкоголю.

У нашому центрі використовуються найдієвіші методи лікування алкоголізму, метою яких є максимально відновити здоров’я пацієнта, а також назавжди викликати у нього відразу до спиртного.

Лікування алкоголізму включає в себе роботу психолога з рідними хворого.

Лікар пояснює як правильно потрібно вести себе з людиною, яка пройшла лікування і реабілітацію після залежності. Найменший стрес може спровокувати колишнього алкоголіка і він знову вдасться до розпивання спиртних напоїв.

Варто розуміти, що психіка алкоголіка повністю не відновлюється, тому підтримка рідних людей і улюблене хобі дозволить людині швидше влитися в суспільство і почати життя з чистого аркуша.

 

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!