Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму в Боярці

Алкогольні напої – затребуваний і популярний товар, який постійно рекламують на телебаченні, в інтернеті і т.д. Такі відеоролики і плакати переконують нас в тому, що регулярне розпивання спиртного – це не просто норма життя, це модно і престижно! Що насправді, звичайно ж, не так. Адже до складу кожного алкогольного напою входить етиловий спирт – сильна отрута, що руйнує всі системи організму людини.

Лікування алкоголізму в Боярці

Часте вживання спиртного підриває не лише фізичне здоров’я, але і наближає до психологічної залежності. Алкоголізм – це захворювання, яке виражається в маніакальній тязі до спиртного, регулярному його вживанні. Це призводить до незворотних процесів як в організмі, так і в мозку людини. На останніх стадіях питущий не здатний самостійно зупинити процес. Вивести хворого з цього стану допоможе спеціалізоване лікування алкоголізму.

Стадії алкогольної залежності

Вчені визначають три стадії розвитку алкогольної залежності. Хоча, можна окремо виділити четвертий етап, який, по суті, вже є початком кінця. У разі несвоєчасного звернення до фахівців з великою ймовірністю настане летальний результат.

Початкова стадія виражається в контрольованій психологічної залежності. Зазвичай це проявляється так: людина починає частіше випивати на вихідних, прагне кожну подію ознаменувати випивкою і т.д. Вихід з цієї ситуації досить простий – необхідно зацікавити хворого якоюсь новою справою або хобі, не залишати його одного, перемикати увагу на інші заняття.

Друга стадія вже складніше. Залежному хочеться постійно випити. Всі думки спрямовані лише в русло отримання чергової дози. Порції, після яких не нудить, стають все більше і більше.

Третя стадія характеризується абстинентним синдромом. Також, у хворого починають проявлятися ознаки фізичної залежності. Етиловий спирт блокує функціонування і вироблення великої кількості різноманітних гормонів, в результаті чого людина вже не зможе зупинити процес алкоголізму. Тут же спостерігаються проблеми зі шкірою у вигляді синців, збільшені вени. Починаються серйозні проблеми з печінкою і серцево-судинної системою. На даному етапі лікування алкоголізму – це питання життя і смерті для залежного.

Четверта стадія ознаменовується такими проблемами, як порушення мови і повна деградація. Можливий ризик розвитку злоякісних пухлин, цирозу печінки, інфаркту, інсульту і інших супутніх захворювань.

За якими зовнішніми ознаками можна визначити серйозну залежність?

Дане захворювання можна легко визначити за зовнішнім станом і поведінкою людини, а саме вас повинно насторожити:

  • Депресивний настрій до прийняття алкоголю і різке його поліпшення після.
  • Стійкість до великих доз спиртного, відсутність блювоти і нудоти.
  • Абстинентний синдром або похмілля.
  • Характерні зміни в зовнішності: набряклість і одутлість особи, судини, що лопнули, нездоровий, жовтий відтінок шкіри, тремтіння кінцівок.
Клініка «Реванш» – професійна допомога алкоголікам

Лікарі нашого спеціалізованого медичного закладу (наркодиспансер) проводять результативне лікування алкоголізму в Боярці та інших містах України. Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, відштовхуючись від історії хвороби та особливостей організму.

Наша перевага полягає в тому, що фахівці допомагають питущому не просто побороти фізичну залежність, а й мотивувати його назавжди відмовитися від спиртного.

Не залишайте близьку людини наодинці з проблемою. Зверніться в наш центр і ми проведемо ефективне лікування алкоголізму в Боярці

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!