Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму в Бучі

Алкоголізм – проблема сучасного суспільства. Дуже часто можна зустріти не тільки тих, питущих дорослих людей, але і неповнолітніх. Це призводить до деградації суспільства, збільшення злочинності і до втрати моральності. Найбільш небезпечним вважається жіночий алкоголізм, який важко піддається лікуванню. Небезпека даної хвороби полягає в тому, що людина не вважає себе алкоголіком, її мозок деградує, розкладається печінка, відмовляють нирки і в результаті все закінчується летальним результатом.

Лікування алкоголізму в Бучі

Лікування алкоголізму в Бучі (Київська область) з використанням нових методів дозволить назавжди позбавити людину від тяги до спиртного і повернути її до нормального життя.

Головна запорука успішного лікування

Щоб лікування пройшло успішно, необхідно зробити все можливе, щоб переконати людину його пройти. Загрози і примус не дають належного результату, так як після реабілітації людина, через якийсь час знову береться за чарку, тому тут потрібен психологічний підхід.

Для початку необхідно пройти консультацію у нарколога, психотерапевта і психіатра. Фахівці переконають алкоголіка погодитися на лікування. Причиною відмови від реабілітації часто стає боязнь людини, що про її алкоголізм дізнаються колеги на роботі і знайомі люди.

Наш центр проводить анонімне лікування в Бучі (Київська область) в комфортних для пацієнта умовах .

Методи, які використовуються для лікування алкоголізму

  1. На початковому етапі проводитися дезінтоксикація , а саме очищення організму від токсичності алкоголю. Завдяки спеціальним препаратам, фахівці знімають похмільний синдром і тягу до спиртного. Також, для підтримки і відновлення організму, використовують комплекс вітамін. Якщо у пацієнта виявляються проблеми з психікою, у нього виникає безсоння, необгрунтовані страхи і панічні атаки, то йому прописують заспокійливі засоби.
  2. Після стабілізації загального стану хворого, на підставі проведених досліджень, визначається загальний стан здоров’я і потім підбирається індивідуальний метод лікування. Основна увага приділяється психологічному стану алкоголіка. Завдяки консультаціям психолога та проведення спільних тренінгів, людині легше усвідомити свої помилки і переосмислити життя.
  3. Реабілітація – важливий аспект лікування. На цьому етапі людину вчать відмовлятися від вживання спиртного та допомагають повернутися до нормального життя. Їй допомагають вибрати хобі або повернутися до давніх захоплень. Це може бути плавання, теніс, спорт, живопис і все, що допоможе в подальшому встояти перед спокусою випити алкоголь.

Лікування алкоголіків в Бучі (Київська область) також включає в себе екскурсії, масажі, відвідування саун, кінотеатрів та інших заходів, що дозволяє людині, що знаходиться на стадії одужання, швидко влитися суспільство.

Також психологи проводять роботу з рідними алкоголіка, щоб навчити їх правильно спілкуватися з ним, щоб не спровокувати зрив надалі. Потрібно розуміти, що алкоголізм – небезпечна хвороба, що руйнує не тільки фізичний, а й психо-емоційний стан, який при наявності великого стажу прийому спиртного, повністю не відновлюється.

Після того, як людина повертається додому після лікування, важливу роль відіграє ставлення рідних до нього, так як на протязі двох місяців ризик повернення до вживання спиртних напоїв дуже великий. Це пов’язано з тим, що людині потрібно не тільки відновити зруйновані зв’язку з близькими людьми, але і повернути довіру на роботі.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!