Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму в Дніпрі

Алкоголізм це хвороба, яка можуть спіткати людину непомітно. Важко відстежити, коли чарка, випита на святі, перетворюється у вживання спиртного щовечора і плавно перетікає в запій. Від алкоголіка часто можна почути, що тут такого, адже всі п’ють. На жаль це так, але хтось може випити трошки в свято, а у кого-то свято кожен день. Алкоголь дуже підступний і ні дає поблажок нікому. Тут немає півзаходів, людині складно відмовитися від алкоголю самостійно. І якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то краще звернутися в спеціалізовану клініку для лікування від алкоголізму.

Етапи лікування наркоманії в клініці Реванш

Лікування алкоголізму в Дніпрі можна розділити на три основних етапи, завдяки яким людина може повернутися до здорового та повноцінного життя.

 1. Детоксикація. За допомогою медикаментозних препаратів організму людини допомагають вивести алкоголь і продукти його розпаду. Лікар допомагає впоратися зі станом похмілля. Однак цей метод не є способом впоратися з алкоголізмом. Часто після детоксикації пацієнт клянеться, що більше ніколи не буде вживати алкоголь, але це не так. Алкоголь панує не тільки над тілом людини, а й над її психікою. Саме з цієї причини в подальшому відбувається зрив. Щоб уникнути цього необхідно пройти наступні етапи лікування і соціалізації. Це дозволить пацієнту протистояти спокусі першої чарки.
 2. Реабілітація. Реабілітація є підготовчим етапом до повернення людини в соціум. На цьому етапі відбувається активна робота з психологами, що дозволяє зробити аналіз і зрозуміти причину, яка штовхає алкоголіка до пляшки. А також пацієнт починає усвідомлювати повною мірою свою хворобу.
 3. Соціалізація. Цей етап допомагає пацієнтові найбільш комфортно повернутися до нормального життя і протистояти провокаціям, які чекають на нього в суспільстві і байдуже ставитися до магазинів, які будуть рясніти спиртними напоями. Він вчиться уникати конфліктних ситуацій і при необхідності вирішувати важкі завдання не ховаючись в алкогольний дурман.

Головною перемогою на шляху одужання є усвідомлене бажання алкоголіка протистояти алкоголю. На повне відновлення організму можуть піти роки. Однак , якщо людина готова змінюватися, у неї все вийде.

Стадії алкоголізму

У далекому 1975 році А.А.Портновим і Н.Н.Пятніцкой була створена найбільш точна класифікація стадій алкоголізму, яка не втрачає своєї актуальності і в сьогоднішніх реаліях. Тут ми можемо виділити три основні стадії розвитку хвороби алкоголізму:

 1. Неврастенічна залежність або початкова. Спостерігаються порушення з боку внутрішніх органів і нервової системи. Це виражено в погіршенні пам’яті і зниженні розумової здібності. Спостерігаються порушення сну, дратівливість і часті головні болі.
 2. Неороманічна або середня стадія залежності. Цей вид залежності пов’язаний з порушенням психіки і постійним вживанням алкоголю. На цій стадії можна спостерігати алкогольні психози. Доза алкоголю збільшується. Вживання безконтрольно. Відбуваються порушення інтелектуальної та особистісної сфери людини
 3. Енусфалопатична або вихідна стадія. Виражається постійними запоями, психозом, не нормативною поведінкою. Відбуваються зміни у внутрішніх органах і втрата потенції.

Завдяки цій скороченій класифікації є можливість зрозуміти, що таке хвороба «алкоголізм», а також оцінити ступінь залежності близької вам людини.

Надати допомогу алкоголіку можна на будь-якій стадії захворювання. Але не варто затягувати: чим раніше ви звернетеся за допомогою в лікуванні алкоголізму, тим вищі шанси, що лікування буде ефективним

Причини алкоголізму.

Причин, що спонукали людину до прийняття алкоголю може бути безліч. Серед них можна виділити найбільш поширені:

 • Алкоголізм розвивається на тлі стресу. Вважається загальноприйнятою нормою знімати стан стресу за допомогою алкоголю. Можливо, це приносить тимчасове полегшення, але не усуває причину, яка спровокувала стресову ситуацію. Вживання алкоголю тільки погіршує ситуацію.
 • Розвитку алкоголізму сприяють особливості характеру людини, нестійка психіка, депресивні стани, низька самооцінка.
 • Спадкова схильність до алкоголю. Людям, в родині яких є випадки алкоголізму, варто бути особливо уважними.
 • Часте вживання алкоголю «за компанію» може перерости в алкоголізм. Людина несвідомо шукає суспільство, де алкоголь це норма і поступово нешкідливі посиденьки переростають в самостійні запої.
 • Реклама алкоголю також сприяє його надмірному вживанню. Вручення спиртних напоїв в позитивному ключі викликає ілюзію їх нешкідливості.

Небезпеки лікування алкоголізму

У лікуванні алкоголізму в Дніпрі дуже важливий комплексний підхід. Найчастіше недостатньо застосування одного лише методу лікування. В Україні існує безліч способів лікування залежностей, в тому числі кодування.

Кодування від алкоголізму в наркоклініці Реванш є дієвою складовою комплексного лікування від алкоголізму.

У чому ж небезпека застосування кодування як самостійного методу:

 • У будь-якому випадку кодування – це вплив на психіку людини. Після кодування може змінитися манера поведінки. Людина може стати млявою і безініціативною. Створюється враження, що вона ніби відбуває ув’язнення. У разі такої поведінки кодування це всього лише відстрочка перед новим запоєм.
 • Впадання в запій відразу після закінчення дії кодування або в деяких випадках в період дії кодування. Причина такої поведінки в невірі пацієнта в ефективність процедури. Піддавшись на умовляння родини, алкоголік йде на процедуру кодування, але психологічно він налаштований пити. Такі зриви вселяють в пацієнта впевненість, що кодування неефективне, але вживанням алкоголю в цьому випадку завдає колосальної шкоди змученому алкоголем організму.

На третій стадії захворюванняЛечение алкоголизма в Днепре

Переваги лікування алкоголізму в клініці Реванш

Дуже важливим моментом лікування від алкоголю в Дніпрі є ізольованість пацієнта від алкоголю і середовища де вживають спиртні напої. На сьогоднішній день магазини, кіоски та інші торгові точки рясніють спиртовмісними напоями різної міцності. Доступність алкоголю вселяє віру в його нешкідливість і з цієї причини все більше процвітає жіночий алкоголізм і також підлітковий.

У клініці Реванш створені сприятливі умови для лікування від алкоголізму в Дніпрі:

 • Закрита територія стаціонару дозволяє обмежити доступ до спиртного і небажаного спілкування
 • Комплексний підхід до лікування алкоголізму, що включає в себе медикаментозну і психологічну терапію, а також подальшу реабілітацію і соціалізацію.
 • Анонімність лікування від алкоголю в Дніпрі.
 • Шанобливе ставлення до пацієнтів прискорює процес одужання і становлення особистості.
 • Безкоштовна психологічна підтримка після виписки з єдиного центру.
 • Підтримка родичів алкоголіка, який пройшов лікування від алкоголізму. Не варто забувати, що сім’я людини, яка вживала алкоголь, також потребує психологічної допомоги.
 • Безліч позитивних відгуків про діяльність нашої клініки. Відгуки можете подивитися на нашому сайті.

 

Адреса та контакти в Дніпрі

Якщо у вашій родині існує проблема алкоголізму, не варто затягувати процес одужання. Зверніться до нас за телефоном, вказаним нижче, і ми вам обов’язково допоможемо. Ціна лікування залежить від ступеня складності захворювання.Лечение алкоголизма в Днепре

 • Україна, м . Дніпро, провулок Базавлуцький , будинок 10  
 • Ел.пошта: netzavisimosti5@gmail.com  
 • Тел: +38 (066) 240-22-44

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!