Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму в Донецьку

Лікування алкоголізму в ДонецькуЗа даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, алкоголізм – третя за частотою причина смертності (після серцево-судинних і онкологічних захворювань). Для нашої країни ця тема особливо болюча. Багатьох сімей так чи інакше торкнувся алкоголізм. Всім відомий сумний результат цієї недуги. Але якими методами лікування алкоголізму можна врятувати рідну людину?

Лікування алкоголізму в нашому наркологічному центрі являє собою комплекс дій по відношенню до людини, яка страждає від алкогольної залежності. Одужання залежної людини засноване на індивідуальній покроковій програмі реабілітації, складеної нашими фахівцями наркологами і психологами. 

Методи лікування алкоголізму

Лікування алкогольної залежності в Донецьку

Є маса методів лікування алкоголізму. Майже всі вони неефективні і навіть шкідливі, оскільки це примусове лікування алкоголізму. Маловідомі заклади, що пропонують швидке, анонімне лікування алкоголізму, найчастіше просто жадають легкої наживи за рахунок зневірених людей. Гіпноз, голкотерапія, народні методи – все це дає нульовий результат в лікуванні хворих на алкоголізм . На лікування алкоголізму ціни встановлюються дуже високі, а дієва допомога відсутня. До того ж, в таких місцях великий ризик розголошення інформації про пацієнтів.   

Інший шлях – звернення до державної клініки, яка застосовує тільки медикаментозне лікування алкогольної залежності. Позбавлення від похмільного синдрому – це максимум державної терапії.

Однак для реабілітаційного центру «12 кроків» детоксикація – тільки перший етап в лікуванні. Відома в усьому світі програма «12 кроків», якою керується донецька клініка лікування алкоголізму – це система лікування хворих на алкоголізм «зсередини», робота з їх цінностями і внутрішнім світом.  

Поетапні групові заняття під час анонімного лікування алкоголізму з різними елементами психотерапії відкривають пацієнтові очі: він визнає свою проблему і бачить її рішення. Американська програма «12 кроків» ефективна і при лікуванні чоловічого пивного, запійного, хронічного алкоголізму, і при лікуванні алкоголізму у жінок.

Багатьох турбує питання цін в донецькому центрі лікування алкоголізму. Вони залежать від часу терапії та індивідуальної ситуації.

Лікування алкоголізму у жінок

Лікування алкоголізму в ДонецькуЖіночий алкоголізм часто протікає складніше, ніж чоловічий. Тендітний організм більш схильний до негативного впливу етилового спирту. Жінка швидко стає виснаженою, псується шкіра і волосся, розвиваються захворювання сечостатевої системи, печінки, серця та інших органів. Тому терапія жінкам-алкоголікам потрібна гранично швидко. Особливо це стосується лікування жіночого пивного алкоголізму. Пивний алкоголізм атакує поступово, непомітно. У цьому його небезпека. Лікування пивного алкоголізму у жінок ускладнюється запереченням проблеми як такої.   

В цілому лікування хворих на алкоголізм жінок обтяжене тим фактом, що вони часто приховують проблему. Тяга до спиртного стає їх великим секретом, який, проте, очевидний для близьких людей. Виходом може стати анонімне лікування алкоголізму в Донецьку. Воно довело ефективність в лікуванні алкоголізму у жінок, позбавляючи від хвороби без страху осуду і сорому. 

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!