Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму в Фастові

Алкогольні напої сьогодні – це затребуваний і популярний товар. Без них не обходиться жодне свято, святкування, зустрічі і т.д. До складу кожного такого напою входить етиловий спирт або етанол. Це досить сильні нейропаралітичні речовини, які негативно впливають безпосередньо на нервову систему, а також, завдають шкоди іншим органам людського організму. Люди добровільно вживають отруту, ставлячи під загрозу власне здоров’я.

Лікування алкоголізму в Фастові

Часто регулярні застілля переростають в неконтрольовану залежність, боротися з якою самостійно вже стає неможливим, тому хворому необхідно пройти лікування алкоголізму і відповідний курс реабілітації.

Алкоголізм – це психологічне захворювання, яке полягає в сильній тязі до алкоголю і залежності від нього.

Причини розвитку алкогольної залежності можна розділити на чотири групи:

  • Генетичні. Як показує практика, якщо хтось із батьків страждав цим захворюванням, то з великою ймовірністю така ж схильність буде спостерігатися і у потомства. Важливу роль в цьому відіграє і психологічний фактор, адже діти копіюють поведінку своїх батьків.
  • Фізіологічні. Ці причини обумовлюються особливостями людського організму. Тяга до алкоголю пов’язана з порушенням біохімічних реакцій. Наприклад, поштовхом можуть бути черепно-мозкові травми, вагітність або пологи. Також, до алкогольної залежності схильні люди з психічними недугами.
  • Психологічні. Часто люди прагнуть «втопити» своє горе в чарці, ніж вирішити проблему і налагодити життя. Розлучення, втрата близької людини, неприємності на роботі або в родині – все це може послужити причиною до розвитку залежності. У цю ж групу ризику входять невпевнені, закріпачені люди з почуттям постійного страху, які відчувають себе краще після декількох келихів «заспокійливого».
  • Соціальні. Нас формує суспільство, а точніше його стереотипи, установки і оточення. Низька заробітна плата і нецікава робота змушують людину думати про себе як про невдаху. Важка професія призводить до постійних стресів. Всі ці фактори є фундаментом для розвитку захворювання. Не останнє місце серед соціальних причин алкоголізму займає і реклама. Яскраві відеоролики і плакати переконують нас в тому, що спиртні напої – це модно і круто.

Як допомогти хворому?

Якщо людина помірно п’є, в принципі, це не вимагає медичної допомоги. А ось важкі, безперервні запої, з наслідками у вигляді супутніх захворювань і деградацією – це вагома причина почати лікування алкоголізму в Фастові.

Наша клініка «Реванш» пропонує професійні послуги в даній сфері. Спочатку хворий пройде курс очищення від токсинів. Медикаментозним методом всі шкідливі речовини вимиваються з організму. Після цього пацієнт отримує підтримуючу терапію, яка дозволяє відновити роботу всіх органів. Далі проводиться психологічна робота з хворим, так як залежність на рівні підсвідомості набагато сильніше фізичної .

Чому клініка «Реванш» це найкраще рішення?

Ми надаємо краще лікування алкоголізму в Фастові і ось чому:

  • У нас працюють професійні лікарі з великим досвідом.
  • Ми забезпечуємо пацієнтів якісними медикаментами, комфортними умовами проживання та харчуванням.
  • Ми бачимо в кожному пацієнті насамперед особистість, тому вміло знаходимо підхід до мотивації.
  • Ми надаємо хворим потужну психологічну допомогу на всіх етапах лікування.

Якщо ваша близька людина потрапила в біду – поспішіть їй допомогти! Забронюйте лікування алкоголізму в Фастові.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!