Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму в Харкові

Лікування алкоголізму в ХарковіЗізнатися в тому, що ти алкоголік – нелегко. На жаль, першими удар на себе беруть родичі і найближче оточення хворого, намагаючись всіма силами умовити його пройти лікування від алкогольної залежності . Найчастіше родичі вдаються до примусового лікування алкоголізму, але це не завжди ефективно. У подібній ситуації головне — вибрати правильну тактику, щоб хворий сам усвідомив свою проблему, необхідність лікування алкогольної залежності і звернувся до фахівця.

Методи лікування алкоголізму

Алкоголізм є хворобою, яка визнана всесвітньою організацією охорони здоров’я. Хвороба, яка стоїть в медичних довідниках поруч з такими захворюваннями, як шизофренія, маніакально-депресивний синдром, психічні розлади, тому лікування алкогольної залежності в нашому наркологічному центрі проходить як медикаментозно, так і за допомогою работи наших пацієнтів з психологами.

Під час лікування алкогольної залежності необхідно запастися терпінням і мужністю. Багатьох пацієнтів терзає страх і побоювання розголосу. Однак можемо вас запевнити, що фахівці нашої клініки лікування алкоголізму забезпечать безпеку своїм хворим і проведуть анонімне лікування алкоголізму.

Лікування алкоголізму в ХарковіПерший етап лікування хворих на алкоголізм включає процедуру очищення організму від токсинів. Він являє собою певний комплекс методів лікування алкоголізму в поєднанні зі спеціальною медикаментозною підтримкою. Це потрібно для того, щоб нормалізувати роботу життєво важливих органів і фізіологічних процесів, які були ослаблені через вплив алкоголю.

Наступний етап анонімного лікування алкоголізму полягає в придушенні нездорової тяги до спиртного. Це сприяє стабілізації емоційних і психічних процесів під час лікування хворих на алкоголізм, а також запобігає можливому рецидиву захворювання.

Далі в методи лікування алкоголізму входить тривала робота з психологом. Слід бути готовим до того, що даний завершальний етап програми лікування хворих на алкоголізм буде одним з найважчих. У цей період лікування від алкогольної залежності дуже важлива всіляка підтримка з боку рідних і близьких, яка допоможе підкріпити сили і прагнення хворого на шляху до одужання.

Лікування алкоголізму у жінок

Лікування жіночого алкоголізму – ще одне важливе питання, що заслуговує на окрему увагу. Багато фахівців дотримуються думки, що жіночий алкоголізм куди страшніше чоловічого. По-перше, це пов’язано з тим, що жінки дають життя новому поколінню. А по-друге, жіночий організм набагато вразливіший і швидше піддається впливу спиртного.

Пивний алкоголізм, лікування жіночого алкоголізмуОкремо також можна виділити питання, що стосується лікування жіночого пивного алкоголізму. Проблема пивного алкоголізму в цілому є досить делікатною. Пивна пропаганда у нас присутня на кожному кроці. Багато хворих зізнаються, що їх залежність починалася саме з пива ще в підлітковому віці, а потім переросла в більш важку форму. Процес лікування пивного алкоголізму у жінок проходить набагато важче. Однак одна врятована доля стане прикладом для тисяч.

Ціни на лікування алкоголізму

Фінансовий аспект не може не хвилювати тих, хто вирішив стати на шлях до тверезого життя. Для того щоб ознайомитися з цінами на лікування, ви можете звернутися до консультантів нашого центру лікування алкоголізму.

Ціна лікування алкоголізму може коливатися, але одужання — запорука щасливого майбутнього вашої близької людини.

Вартість лікування алкоголізму в Харкові

Первинна консультація
40 хвилин
безкоштовно
Амбулаторне лікування
день
від 600 грн
Стаціонарне лікування
доба
від 1 200 грн
Лікування абстиненції - виведення із запою, позбавлення залежності від психоактивних речовин та наркотиків від 3 до 10 днів
доба
від 1 200 грн
Консультація – необхідна регулярна процедура у процесі лікування, психотерапія, психокорекція, психоаналіз
1 година
500 грн
Реабілітація алкозалежних, наркозалежних, (стаціонар та ізоляція)
1 міс
від 5 000 грн
Психотерапевтичне кодування (алкозалежних)
1-2 дні
від 3 500 грн
Медикаментозне (хімічне) кодування алко- та наркозалежних
1 день
від 4 000 грн
Ресоціалізація
1 міс
від 4 000 грн
Детоксикація. Процедура займає від 3 до 5 днів
1 день
від 1 200 грн
Післялікувальна підтримка
безкоштовно
Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!