Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму в Києві

Лікування алкоголізму в КиєвіАлкоголізм – страшна хвороба, яка руйнує долі, і забирає тисячі життів. З цим важко не погодитися, однак з кожним роком людей, що п’ють стає більше. Алкоголік тішить себе ілюзорною надією, що він здатний все контролювати. Однак лише одиниці в силах самостійно впоратися з “зеленим змієм”. Лікування хворих на алкоголізм , у тому числі і лікування алкоголізму у жінок, а так само інших залежностей, наприклад, ігроманії , виявиться дієвим, якщо його будуть здійснювати кваліфіковані фахівці. Головна умова повного звільнення від хвороби – це визнання своєї підпорядкованості спиртному і активна позиція в процесі лікування від алкогольної залежності. І не варто побоюватися, що про біду дізнаються знайомі чи колеги по роботі. Клініка гарантує повну конфіденційність звернення і анонімне лікування алкоголізму.

Методи лікування алкогольної залежності

Методи лікування від алкоголю в нашій клініці Реванш взяті з європейського досвіду лікування залежностей. Висококваліфіковані фахівці-наркологи та психологи, які формують індивідуальну програму реабілітації хворих на алкогольну залежність людей, постійно вдосконалюють свої знання про проблему алкоголізму.  

Серед різноманітних методів кожен пацієнт за допомогою фахівців центру лікування хворих на алкоголізм може вибрати прийнятний для себе. Головне – прийняти тверде рішення повернутися до тверезості і бути готовим долати фізичний і психологічний дискомфорт під час лікування алкогольної залежності . Не вірте « чудо-лікарям », які обіцяють безболісне зцілення або примусове лікування. Серед методів лікування від алкоголізму в Києві деякі вважають за краще «підшивки», «торпеди». Побоюючись згубних наслідків, пацієнт намагається не вживати спиртного. Однак не у всіх випадках вирішується психологічна проблема недуги, адже корінь зла знаходиться в голові у вигляді стійкої звички тягнутися до чарки. Сеанси гіпнозу при лікуванні хворих на алкоголізм часто дієві для людей навіюваних, особливо, якщо їх прагнення вилікуватися щире. Багато стали на шлях тверезості за допомогою програми «12 кроків», яка веде від усвідомлення згубності пристрасті до набуття свого кращого «я», до відродження моральних норм і радикальної зміни мислення і поведінки. Ця методика анонімного лікування алкоголізму перемагає і жіночий пивний алкоголізм, лікування якого неодмінно має включати всебічну психологічну підтримку.  

Ціни лікування алкоголізму

Не варто економити на лікуванні, ціни на яке залежать від стадії захворювання, супутніх недуг і тривалості перебування в наркологічній клініці лікуванняЛікування жіночого алкоголізму алкоголізму. Не обмежуйтеся, особливо при лікуванні жіночого пивного алкоголізму, тільки медикаментозною терапією – практика показує, що без соціальної реабілітації рецидиви неминучі.  

Лікування жіночого алкоголізму

Жінка швидше стає залежною від спиртного в силу особливостей організму. Лікування алкоголізму у жінок в Києві проводиться за класичними методиками лікування хворих на алкоголізм. Загрозливих розмірів набуває пивний алкоголізм у жінок, лікування якого варто починати якомога раніше. Ті, що п’ють жінки особливо ретельно приховують свою залежність, тому для них важливо анонімне лікування алкоголізму. А ще – підтримка та допомога сім’ї. Тоді лікування алкогольної залежності принесе свої плоди.

Вартість лікування алкоголізму в Києві

Первинна консультація
40 хвилин
безкоштовно
Амбулаторне лікування
день
від 600 грн
Стаціонарне лікування
доба
від 1 200 грн
Лікування абстиненції - виведення із запою, позбавлення залежності від психоактивних речовин та наркотиків від 3 до 10 днів
доба
від 1 200 грн
Консультація – необхідна регулярна процедура у процесі лікування, психотерапія, психокорекція, психоаналіз
1 година
500 грн
Реабілітація алкозалежних, наркозалежних, (стаціонар та ізоляція)
1 міс
від 5 000 грн
Психотерапевтичне кодування (алкозалежних)
1-2 дні
від 3 500 грн
Медикаментозне (хімічне) кодування алко- та наркозалежних
1 день
від 4 000 грн
Ресоціалізація
1 міс
від 4 000 грн
Детоксикація. Процедура займає від 3 до 5 днів
1 день
від 1 200 грн
Післялікувальна підтримка
безкоштовно
Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!