Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму в Луганську

Лікування алкоголізму ЛуганськАлкоголізм – нагальна проблема нашого суспільства. Не вирішивши її, людство може просто-напросто загинути.

За даними всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) кожна 20-та смерть у світі викликана впливом алкоголю. Наш наркологічний центр Реванш досяг успіху в лікуванні алкоголізму завдяки індивідуальній програмі реабілітації залежних від алкоголю, складеної нашими кваліфікованими фахівцями.  

Чому саме алкоголізм, а не СНІД або наркоманія? Тому що у випадку з даною залежністю, спрацьовує стереотип мислення: батько пив, дід пив, прадід пив – це нормально. Ось в цьому самому «нормально» і криється проблема. У випадку зі СНІДом або наркоманією всі розуміють, що це – хвороби, які слід лікувати. І тільки вживання спиртного сприймається як щось буденне. Найчастіше тривогу починають бити тоді, коли вже надто пізно щось змінити. Тому всім, у кого в родині є питущі родичі, необхідно чітко усвідомити, що і залежність від спиртних напоїв – важке серйозне захворювання, що вимагає кваліфікованого лікування у фахівців.

Лікування хворих на алкоголізм в Луганську здійснюється в нашому центрі досвідченими фахівцями. Вони успішно виліковують будь-які види цієї залежності, в тому числі і жіночий пивний алкоголізм. Лікування в нашій клініці лікування алкоголізму – це реальний шанс почати нове життя.    

Причому варто зазначити, що на лікування алкоголізму ціни в нашій клініці цілком доступні.

Лікування алкогольної залежності

Лікування алкоголізму в ЛуганськуЛікування алкогольної залежності завжди починається з виведення з запою і зняття абстинентного синдрому. Після цього відбувається детоксикація організму, тобто очищення від токсинів і інших шкідливих речовин, викликаних розпадом етанолу, що скупчилися в організмі при тривалому вживанні спиртних напоїв. 

Далі, перед тим як продовжити лікування хворого на алкоголізм, лікар докладно аналізує його фізичний стан. Пацієнт проходить повне обстеження в центрі лікування алкоголізму, що дозволяє виявити наявність захворювань, і визначити ступінь пошкодження всіх органів і систем.

Не менш досконалому аналізу піддається і психічний стан хворого. Лікарі-психотерапевти проводять з пацієнтом бесіди, виявляючи причини виникнення захворювання, вивчають спосіб життя хворого, його оточення, звички, рівень психо-емоційного розладу. Тільки зібравши всі дані воєдино, лікар може визначитися, які методи лікування алкоголізму будуть найбільш ефективні в даному випадку. Іноді досить якогось одного методу, а іноді доводиться поєднувати 2-3 і більше. Знову ж, лікування алкоголізму у жінок, наприклад, проходить важче, ніж у чоловіків. Тому в будь-якому випадку завжди потрібен індивідуальний підхід.

Останнім етапом на шляху досягнення позитивного результату є психотерапія і реабілітація пацієнтів.Лікування алкогольної залежності в Луганську

Для того щоб курс терапії приніс плоди, необхідні кілька умов:

  1. Щире бажання пацієнта вилікуватися і почати нове життя. Без цього не допоможуть ніякі, навіть самі вдосконалені методики. Тому що етанолова залежність не стільки фізичне захворювання, скільки психічне. Отже, тільки змінивши своє ставлення до нього і бажаючи перемогти його, можливо досягти позитивного результату.
  2. Анонімність лікування. Страх перед розголосом зупиняє багатьох алкоголіків, які вирішуються звернутися за допомогою. І вони вдаються до всіляких народних методів, знахарок, екстрасенсів і т. Д. Тому тільки анонімне лікування алкоголізму може забезпечити необхідний ефект.
  3. Підтримка рідних і близьких. Поодинці справитися з такою бідою, як алкоголізм під силу лише одиницям. Тому кожному, хто вирішив відмовитися від алкоголю і почати нове життя, потрібна підтримка близьких, їх віра в успіх і в світле майбутнє.

Спільними зусиллями лікарів, близьких і, звичайно, самого залежного, впоратися з проблемою можна

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!