Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму в Одесі

Лікування алкоголізму в ОдесіАлкоголізм – хвороба, від якої страждає не тільки алкоголік, але і його близькі люди. Руйнування сімей, емоційне і фізичне насильство – це те, що приносить в людське життя алкоголь. Дуже важливо вчасно витягнути алкоголіка з цієї прірви і як можна швидше почати лікування хворих на алкоголізм. Багатьох бентежать ціни лікування алкоголізму в Одесі, але хіба алкоголік не витратить більшу суму на випивку? До того ж, ціна лікування алкоголізму – ніщо в порівнянні з цінністю часу і здоров’я, які хворий пропалює даремно.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) закликає всі країни активніше боротися з алкоголізмом. Тому лікування від алкоголізму є одним із пріоритетів діяльності нашого наркологічного центру Реванш. Справа в тому, що алкоголік руйнує не тільки себе, а завдає шкоди своїй родині і суспільству в цілому.

Основні методи лікування алкоголіків

Вирішивши почати лікування, дуже важливо не помилитися з клінікою лікування алкоголізму і з методами.

Лікування алкоголізму у жінокНародні способи лікування хворих на алкоголізм і «кодування» побудовані на навіювання і залякування тим, що буде, якщо алкоголік «зірветься» після кодування (зупинка серця і т. Д.). Деякі піддаються впливу люди після таких методів через страх смерті на деякий час дійсно перестають пити, але потім тяга до алкоголю бере верх. І тоді знову потрібне «кодування». Це замкнуте коло, виходом з якого може стати тільки професійне лікування алкогольної залежності в Одесі. Воно побудоване не на страху і примусовому лікуванні алкоголізму, а на інформованості, вірі і взаємодопомозі. Такий метод лікування алкоголізму – програма групової терапії «12 кроків», яка поєднується з роз’яснювальними бесідами, семінарами, медикаментозним зниженням тяги до спиртного. Також пацієнти займаються творчістю і спортом.

За однаковою схемою проходить лікування алкоголізму у жінок і у чоловіків. Анонімне лікування алкоголізму за схемою «12 кроків» допомагає в боротьбі з хронічнимиЛікування пивного алкоголізму у жінок запоями. Програма дієва і при нестандартних формах алкоголізму. Наприклад, для лікування жіночого пивного алкоголізму. Система «12 кроків» складається з етапів саморозвитку, які разом долають «друзі по нещастю» в невеликих групах. Основа програми анонімного лікування алкоголізму – визнання власної безпорадності перед хворобою і бажання пройти всю дорогу до одужання. Здійснюється лікування алкогольної залежності в ізольованих умовах заміського будинку.

Анонімне лікування алкоголізму

У нашому центрі лікування алкоголізму головне правило лікування за програмою «12 кроків» — дотримання конфіденційності. Особливо це актуально при лікуванні алкоголізму у жінок, бо зазвичай жіночий алкоголізм носить прихований характер через гостре почуття сорому. У тому числі це стосується лікування пивного алкоголізму у жінок. Однак і багато чоловіків соромляться своєї недуги. Анонімне лікування алкоголізму в Одесі дає можливість уберегти свою репутацію, щоб не відчуваючи засудження з боку оточуючих.

Вартість лікування алкоголізму в Одесі

Первинна консультація
40 хвилин
безкоштовно
Амбулаторне лікування
день
від 600 грн
Стаціонарне лікування
доба
від 1 200 грн
Лікування абстиненції - виведення із запою, позбавлення залежності від психоактивних речовин та наркотиків від 3 до 10 днів
доба
від 1 200 грн
Консультація – необхідна регулярна процедура у процесі лікування, психотерапія, психокорекція, психоаналіз
1 година
500 грн
Реабілітація алкозалежних, наркозалежних, (стаціонар та ізоляція)
1 міс
від 5 000 грн
Психотерапевтичне кодування (алкозалежних)
1-2 дні
від 3 500 грн
Медикаментозне (хімічне) кодування алко- та наркозалежних
1 день
від 4 000 грн
Ресоціалізація
1 міс
від 4 000 грн
Детоксикація. Процедура займає від 3 до 5 днів
1 день
від 1 200 грн
Післялікувальна підтримка
безкоштовно
Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!