Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму в Василькові

Алкоголізм – психологічна і фізична залежність від алкоголю, яка виражається в маніакальній тязі до спиртних напоїв, регулярному їх вживанню і небажанню/ неможливості припинити цей процес.

Лікування алкоголізму в Василькові

Це захворювання за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я налічує близько 140 мільйонів алкоголіків по всьому світу. Щорічно від цієї залежності вмирає 3 мільйони в світі. І це без урахування смерті від наслідків регулярного вживання спиртних напоїв. Повернути хворого до нормального життя допоможе тільки своєчасне і якісне лікування алкоголізму.

Причини розвитку залежності

Вчені виділяють кілька факторів, які, на їхню думку, можуть стати причинами розвитку серйозної алкогольної залежності:

✓ Генетика. Схильність формується на генному рівні. Діти, чиї батьки страждали від алкоголізму, – це перша група ризику. Як говорить статистика, такі люди стають залежними в шість разів частіше за інших.

✓ Ранній перший досвід. Найчастіше алкоголізмом страждають ті, хто познайомився з ним ще до підліткового віку.

✓ Куріння. Дослідження показують, що залежність від спиртного розвивається в п’ять разів частіше у тих, хто має ще одну згубну звичку – куріння.

✓ Постійні стреси. Неприємності на роботі, щоденна важка праця, проблеми в родині – все це може бути причиною небезпечної пристрасті.

✓ Компанії. Нас визначає наше оточення. Якщо людина постійно обертається в суспільстві, де прийнято вживати спиртне у великих дозах через та без , то з великою ймовірністю вона і сама непомітно для себе скотиться в прірву.

✓ Депресія. Люди з цим складним психічним захворюванням часто стають і жертвою алкоголізму.

✓ Реклама. Як часто ми бачимо яскраві і красиві відеоролики, в яких розпивання спиртного підноситься як щось модне? Тому, навіть несвідомо, ми починаємо це сприймати як норму життя. А уявіть, який вплив така реклама має на незміцнілу психіку дитини?

Як розпізнати залежність

А як розпізнати серйозну залежність? Ні, мова не йде про людину, яка пару раз на рік дозволяє собі більшого. Ми говоримо вже безпосередньо про алкоголізм, власне ось і його ознаки:

  • Людині не потрібна компанія для того, щоб випити. Вона робить це на самоті.
  • Чергова доза алкоголю не залежить від ситуації. Мозок і тіло вимагають тут і зараз.
  • Розпивання потай від сім’ї і друзів. Прискорені «подорожі» на риболовлю чи на дачу, спеціальні цукерки та спреї для ротової порожнини в кишенях – все це перші дзвіночки великої проблеми.
  • Поява «заначок». Алкоголь, захований в невідповідній для нього тарі.
  • Людина з чітко вираженою залежністю не відчуває кордонів і п’є до тих пір, поки не відключиться. На цьому етапі зволікати ні в якому разі не можна – хворому життєво необхідне лікування алкоголізму.
  • Провали пам’яті в процесі випивки.
  • Втрата інтересу до хобі.
  • Сварки, скандали і непорозуміння в родині.

Крім всіх перерахованих вище ознак, також, починаються супутні проблеми з серцево-судинною системою і печінкою. Зупинити процес хворий самостійно не зможе, варто звернутися до фахівців і пройти кваліфіковане лікування алкоголізму.

Де можна пройти лікування?

Клініка «Реванш» – це професійне лікування алкоголіків в Василькові

Наші досвідчені фахівці здійснюють комплексну програму з реабілітації алкоголіків. Спочатку організм хворого очищають від накопичених токсинів, після цього проводять підтримуючу терапію. Важливою частиною курсу є і психологічна допомога, адже без неї побороти недугу не вийде.

Якщо ваш близька людина потрапила в біду не проходьте повз і простягніть їй руку допомоги! Зателефонуйте нам, і ми організуємо ефективне лікування алкоголізму в Василькові.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!