Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування алкоголізму в Вишневому

Що таке алкоголізм? Чому людина відчуває пристрасне бажання вживати алкоголь, тим самим наполегливо руйнуючи себе і своє життя? Хіба це того варто?

Лікування алкоголізму в Вишневому

Спочатку вживаються алкогольні напої для підняття емоційного настрою. З хімічної точки зору алкоголь збуджує головний мозок, сприяє виробленню «гормону задоволення». В результаті людина знаходиться в стані ейфорії. Коли організм звикає до вживання алкоголю, хворий вже не може без нього відчувати радість і задоволення в тверезому стані. На зміну цьому приходить агресія, апатія, роздратованість. Алкоголік потребує чергової дози вогняного напою, щоб підняти собі настрій, зняти напругу від «ломки».

Багато людей, які мають алкогольну залежність, намагаються самостійно відмовитися від вживання алкоголю, але це не так просто. Люди, які вирішили припинити безконтрольне зловживання, спочатку переживають похмільний синдром, потім період «ейфорії тверезості», після якого настає найважчий період — постабстінентний синдром, «ломка». У загострених ситуаціях алкоголік не витримує і вирішується трохи випити, щоб полегшити свій фізичний і емоційний стан, при цьому втрачає дозовий контроль і йде в запійний стан. На практиці самостійно кинути пити вдається тільки 2% алкоголіків.

Алкоголізм – хвороба фізіологічного та психологічного характеру. Подолати згубний потяг до спиртного цілком реально. Алкоголізм виліковний, адже використовуючи сучасні методи лікування, багато спеціалізованих клінік пропонують дієві програми позбавлення від цієї недуги. Лікування алкогольної залежності – одне з профільних напрямків нашого реабілітаційного центру в Вишневому (Київська область).

Часто пацієнти, які бажають пройти курс лікування, розраховують на швидке зцілення. Ефективність лікування від алкогольної залежності полягає в зміні способу життя і світогляду. Іншими словами, потрібно поставити перед собою мету: «Не кинути пити, а зробити так, щоб пити не хотілося!»

Що входить в програму центру

Програма реабілітаційного центру має на увазі наступну послідовність лікування алкогольної залежності:

  • Медичне втручання по виведенню з запою, зняття похмільного синдрому за допомогою терапії та медикаментозних препаратів.
  • Реабілітаційна програма по стабілізації психологічного стану хворого. Для кожного пацієнта встановлюється індивідуальна програма, яка включає тривалу роботу з психологами з відновлення психіки, а також для налагодження гармонійних відносин з родиною. Залежно від складності діагнозу передбачається амбулаторне або стаціонарне лікування.

Звичайно ж, багато хто чув про такі методи лікування: кодування, торпедування, підшивка та інші. Варто враховувати, що вони тимчасові. Для 100% лікування алкоголізму необхідна комплексна програма і тривала робота з психотерапевтами, які допоможуть розпізнати хворому сутність проблеми, що приводить до вживання спиртного. Позбавити від ненормального потягу перебувати в п’яному угарі можна за допомогою переконання на свідомому рівні.

Персонал центру знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта, вибираючи оптимальний шлях до вирішення його проблеми. Звертайтеся до нас, фахівці нададуть консультацію, допоможуть мотивувати алкоголіка до лікування.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!