Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування ігроманії у Києві

Лікування ігроманії в місті Києві

Ігровий азарт властивий багатьом. За грою люди відволікаються від проблем, відчувають гострі відчуття або розслабляються. Але якщо гра починає керувати людиною, перетворює її в свого раба – це вже хвороба, з якою необхідно боротися. Лікування ігрової залежності – складний процес. Адже патологічна тяга до азарту така сама як вірус, який глибоко проникає в свідомість, кардинально змінюючи моральні орієнтири. На догоду своїй пристрасті спускаються кошти, зароблені чесною працею, бідніє родина, руйнуються звичні підвалини, страждають близькі. Але одержимого нічим не зупинити – життя летить під укіс.

На жаль, кількість ігроманів, як наркоманів і алкоголіків, в нашій країні з кожним роком збільшується. До цієї згубної залежності схильні і діти, які не можуть відірватися від комп’ютерних ігор, закинувши навчання і колишні інтереси. Якщо захоплення грою близькою людиною зайшло занадто далеко, не слід сподіватися на диво – звертайтеся за допомогою до фахівців, причому разом. Часто близькі ігроманів страждають співзалежністю, а це може погіршити ситуацію.

Стадії ігроманії

Лікування ігроманії в Києві

Лікування ігрової залежності, його методика, залежать від стадії хвороби:

1-ша стадія характеризується посиленим бажанням грати, яке і стає основою недуги;

2-га стадія – людині з кожним днем ​​все складніше відмовитися від чергової партії. Азарт бере верх над розумом, залежний постійно думає про ставки, з’являються невиправдані ілюзії, забобони;

3-тя стадія – людина навіть не намагається боротися з потягом до «зеленого сукна». Вона готова грати не перестаючи, цілу добу. Їй вже не так важливий виграш, головне – сам процес.

Особливості лікування ігроманії у Києві

Щоб перемогти недугу, необхідне бажання самого хворого. А для цього він повинен усвідомити свою залежність. Як правило, людина навідріз відмовляється звертатися до лікарів, стверджуючи, що зуміє в будь-який момент зупинитися. Переконати пацієнта лікуватися допоможе психолог – під час первинної бесіди і консультації в наркологічному центрі.

Особливості лікування ігроманії у КиєвіЛікування ігроманії в Києві, насамперед, будується на повазі до особистості хворого. І неважливо, які зміни відбулися в його психіці на момент звернення. В основу програми лікування лягають причини, які привели до підпорядкованості грі. Це можуть бути стресові ситуації, погіршення матеріального становища, особисті і соціальні проблеми. Психотерапевтичний вплив залежить саме від внутрішніх проблем. Наприклад, якщо людина хотіла отримати від гри прилив адреналіну, їй корисно зайнятися екстремальними видами спорту. Групова терапія, можливість «озвучити» свої думки показані пацієнтам, які потягнулися до гри від самотності. Індивідуальний план з повернення до нормального життя часто передбачає фізіотерапевтичне лікування, прийом седативних препаратів, адже в багатьох випадках мають місце сформовані неврози.

Досвідчені психотерапевти допомагають пацієнту тверезо поглянути на реальність, усвідомити минулі помилки, змінити мислення, поведінкові моделі і навчитися жити без хворобливої ​​пристрасті до гри.

До нас часто звертаються родичі залежних від комп’ютерних ігор людей. Тому лікування комп’ютерної ігроманії професійно практикується в нашому центрі. Розроблена психологами нашого центру програма одужання від комп’ютерної ігроманії, ефективно застосовується нашими фахівцями.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!