Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування ігроманії в Дніпрі

Лікування ігроманії в ДніпріІгроманія – важка недуга, яка стосується багатьох сфер – психічної, емоційної, соціальної. Ще в недавньому минулому ця хвороба асоціювалася хіба що з Монако або далеким Лас-Вегасом. Сьогодні ж ця залежність залучає все більшу кількість людей і в нашій країні.

Крім казино та ігрових автоматів, з’явилися комп’ютерні ігри, які доступні кожній людині, в тому числі і дітям. Багато підлітків годинами не відриваються від монітора, захоплені грою. А батьки часом не хочуть бачити очевидну небезпеку подібних захоплень: нехай, мовляв, краще чадо сидить за комп’ютером, ніж спілкується з сумнівною компанією. В результаті ігроманія вражає дитячу психіку, ведучи від реальності в ілюзорний світ, це гірше ніж наркоманія. Якщо ваша близька людина або дитина не може впоратися з азартом, потрібно діяти рішуче – негайно звертатися до фахівців. Лікування ігрової залежності проходить набагато успішніше, якщо хвороба не запущена.

Симптоми ігроманії

Лікування ігрової залежності в Дніпрі

  • Втрата інтересу до колишніх захоплень і кар’єри, небажання вирішувати реальні проблеми. Людина стурбована тільки пристрастю, вся її увага сконцентрована на самому процесі. Вона думає про минулі ігри, планує завтрашні, шукає способи дістати гроші на чергову партію.
  • В процесі азарту відчуває нездорове збудження, постійно підвищує ставки. Не знаходить в собі сил перервати гру або хоча б контролювати її хід. Відчуває сильне роздратування при необхідності зупинитися. Вживає негайні спроби реабілітуватися після програшу.
  • Грає, щоб сховатися від проблем або підбадьоритися, підняти настрій (притупити почуття провини або тривоги, піти від депресії).
  • Запевняє, що може припинити грати в будь-який момент, приховуючи справжню ступінь своєї залежності.
  • З’являється брехливість, залежний може понести останні гроші з сім’ї для продовження процесу. Він може здійснювати незаконні дії – крадіжку, розтрату, підроблення. Перепозичають гроші у друзів або родичів, щоб розплатитися з боргами.

Лікування ігрової залежності в ДніпріЛікування ігроманії в Дніпрі

Лікування ігроманії в Дніпрі здійснюється кваліфікованими фахівцями в наркологічному центрі. Воно засноване на знанні психології патологічного гравця та індивідуальному підході в кожному конкретному випадку. Лікування ігрової залежності, як і лікування алкоголізму , починається з консультації психотерапевта. Під час бесіди виявляються причини, що призвели до нездорової тяги, і піддаються ретельному аналізу. Складається курс лікування, що включає:

  • купірування вогнищ збудження за допомогою терапії;
  • психологічні тренінги, які допомагають пацієнту змінити внутрішній стан, створити творчу систему цінностей, визначити мотивацію і нові цілі, сформувати адекватне ставлення до себе і до навколишнього соціуму;
  • реабілітацію, в процесі якої людина заново освоює світ, вчиться вирішувати життєві проблеми, не вдаючись до хворобливого азарту.

Терапевтичний курс, підкріплений реабілітацією, допоможе назавжди порвати з пристрастю.

Психологи і терапевти нашого центру ефективно практикують лікування ігрової залежності в Україні .

Для цього наші фахівці розробили унікальну програму реабілітації від ігрової залежності.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!