Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування ігроманії в Донецьку

Лікування ігроманії в ДонецькуВсе більше і більше людей потрапляють на вудку ігроманії (гемблінг-залежності , лудоманії). Ніякі урядові заборони грального бізнесу не допомагають впоратися з проблемою. Той, хто жадає гри, завжди знайде спосіб задовольнити свою потребу. Ігромани відвідують підпільні казино і автомати, захоплюються онлайн-іграми.

Лудоманія – лише частково соціальна хвороба.

Більшою мірою це хвороба особистісна, яка перетікає в фізіологічну залежність. Спочатку прагнення грати виникає через нереалізованість, психологічні проблеми, відсутність стримуючих факторів (спраги самореалізації, глибокої сімейної прихильності і т. Д.). А найчастіше таким чином людина намагається вирішити свої матеріальні проблеми легким шляхом, замість більш ймовірного, але трудомісткого заробітку. Потім гра затягує, і включаються механізми фізіології, які підштовхують до жадобі «дози». Людина потребує нової порції адреналіну і дофаміну, які організм виробляє в процесі гри. Грати для неї стає так само необхідно, як, наприклад, приймати їжу.

Не секрет, що гемблінг-залежність часто йде рука об руку з алкоголізмом, тому часом мова йде про одночасне звільнення від кількох залежностей. Це можна зробити тільки через знаходження і знищення причин деструктивної поведінки.

Лікування ігроманії в Донецьку відбувається за тією ж схемою, що і лікування інших видів залежності. Спочатку при необхідності людині надається медична допомога. При супутньому алкоголізмі чи наркоманії пацієнти потребують детоксикації. Також ускладнюють лікування ігрової залежності порушення психіки і функціонування головного мозку. В цьому випадку необхідно медикаментозне лікування неврологічних і депресивних розладів. Після стадії медичного втручання починається довга і серйозна реабілітація.

Лікування ігроманії в ДонецькуЛікування ігроманії в Донецьку за допомогою реабілітації відбувається в центрі в анонімних групах за програмою «12 кроків». Формат і тривалість лікування визначають психотерапевти. На перших стадіях ігроманії доводиться долати заперечення проблеми і стрес через вимушену відмови від улюбленого «наркотику». Коли цей період пройдений, подальше лікування ігрової залежності протікає дуже плідно. Завдяки психотерапії гемблінг-залежному відкриваються нові сторони його особистості, про яких він вважав за краще не замислюватися. Це підштовхує до глибокого самоаналізу та самовдосконалення. Стають зрозумілими справжні причини адиктивної поведінки.

Реабілітація допомагає повернутися в реальний світ, усвідомивши його принади. Проходять спалахи агресії, різкі зміни настрою, неуважність, які притаманні кожному залежному від гри. Людина вчиться справлятися зі своїми емоціями і взаємодіяти з іншими людьми.

У нашому центрі лікують від усіх видів залежностей. Наприклад, лікування ігроманії проходить в терапевтичних групах відповідно до індивідуальної програми одужання залежних від ігроманії людей.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!