Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування ігроманії в Харкові

Лікування ігроманії в ХарковіІгроманія – це єдиний тип залежності, який не пов’язаний із зовнішніми хімічними агентами, як це має місце при алкоголізмі чи наркоманії. При цьому захворюванні фізіологічна складова відсутня, і провідна роль належить психо-соціального компоненту.

Оскільки ігроманія – це чисто психологічна проблема, вирішувати її необхідно методами психотерапії та психокорекції. Медикаментозна терапія, як один з методів комплексної стратегії лікування ігроманії , полягає в призначенні відновлювальних, седативних і загальнозміцнюючих засобів, які допомагають зняти психологічну тягу до азартних ігор і нейтралізувати їх наслідки (депресію, дратівливість, стан безвихіддя).

Методи лікування ігрової залежності

До найбільш поширених методів лікування даної пристрасті відносяться вплив гіпнозом і когнітивно-поведінкова психотерапія.Лікування ігрової залежності в Харкові

Лікування ігроманії в Харкові на базі наркологічної клініки «Реванш» проводиться по всесвітньо відомій програмі «12 кроків», універсальної для всіх видів залежності. Разом з тим, програма «12 кроків» будується на принципах конфіденційності та індивідуального підходу. За своїм характером це реабілітаційна програма, націлена на корекцію і трансформацію особистості залежного, його духовне відродження і соціальну адаптацію.

Проблема запеклого гравця полягає в тому, що він втрачає контроль над своєю поведінкою, приносячи в жертву грі своє життя, свою родину, благополуччя близьких людей. Програма «12 кроків» допомагає людині визнати наявність у неї залежності, розпізнати її глибинні причини і самостійно знайти вихід з порочного замкнутого кола. Фахівці центру: психологи, психотерапевти, соціальні педагоги – ненав’язливо опікують пацієнта, супроводжуючи його на протязі всього лікування і вселяючи в нього впевненість в тому, що вихід існує.

Лікування ігрової залежності в ХарковіОсобливістю програми «12 кроків» є створення груп самодопомоги з числа тих, хто має схожі проблеми. Успішний досвід людей, з реальністю азартних ігор і зуміли подолати хворобливий потяг до азартних ігор і повернутися до нормального життя, дуже важливий для пацієнтів клініки.

Лікування ігрової залежності в рамках програми «12 кроків» складається з декількох послідовних етапів і включає в себе такі форми роботи:

  • індивідуальні та групові психологічні тренінги;
  • робота в анонімних групах взаємодопомоги;
  • рефлексія і духовні практики.

У комплексному лікуванні ігрової залежності не обійтися без використання можливості фізио- і рефлексотерапії, арт-терапії , кінезіо- і трудотерапії. Не менш важливим є формування у пацієнта навичок здорового способу життя, нових значущих інтересів у житті і здорових соціальних відносин. Допомога у вирішенні фінансових проблем може стати одним з ключів виходу з психологічної кризи. Як би не було складно, фахівці клініки і члени груп взаємодопомоги допоможуть.

Анонімне професійне лікування ігрової залежності терапевтами і психологами нашого центру проводиться відповідно до спеціальної програми одужання залежної людини. У програму реабілітації включається:

  • спеціальні тести
  • спеціальні завдання
  • арт-терапія
  • спеціальні процедури
  • терапевтичні групи
  • фізичні вправи
Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!