Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування ігроманії в Луганську

Лікування ігроманії в місті ЛуганськНа відміну від наркотичної , ігрова залежність не пов’язана з надходженням психостимуляторів ззовні. Однак в процесі розвитку даної патології звільняються так звані «внутрішні наркотики». Під час гри в організм людини викидаються значні дози адреналіну і ендорфінів, що викликають стан азарту і ейфорії. Згодом цей стан закріплюється і міцно зв’язується з грою. Так формується ігроманія.

Відлучення від гри супроводжується станом глибокого психологічного дискомфорту, подібного ломці у наркомана. Оскільки ігроманія – це психічний розлад, тобто порушення адекватного сприйняття дійсності і поведінки, лікувати його необхідно методами когнітивно-поведінкової психотерапії.

Програма «12 кроків» – кращий вибір для лікування ігроманії в Луганську, оскільки зачіпає глибинні сфери людської особистості, які відповідають за формування системи цінностей, цілей і мотивацію вчинків. Народжена в середовищі анонімних терапевтичних громад, програма завоювала міжнародний авторитет і визнання.

Основні етапи лікування ігрової залежності

Лікування ігрової залежності в Луганську
1. Діагностика ігрової залежності, оцінка стану пацієнта і складання індивідуального плану-стратегії лікування.

2. Повернення залежного зі стану «ігрового трансу» в реальність. Це досягається як медикаментозними (седативні, ноотропні загальнозміцнюючі препарати), так і психотерапевтичними засобами (індивідуальні консультації з психологом, сеанси психотерапії, тренінги).

3. Орієнтація пацієнта на альтернативні способи отримання яскравих відчуттів в житті (екстремальні види спорту, здорові захоплення) і повернення до колишньої системи цінностей (віра, сім’я, цікава робота, друзі).

4. Навчання пацієнта вмінню управляти собою (своїми думками, почуттями і поведінкою).

Особливості реабілітаційної програми «12 кроків»

По суті, програма «12 кроків» – це колективний метод лікування ігрової залежності, заснований на співпраці і взаємодопомозі залежних людей за обов’язкової участі фахівців – наркологів, психологів і соціальних педагогів. У деяких випадках родичам теж рекомендують пройти курс лікування від співзалежності , так як їх недовіра до ігроманії може зруйнувати сім’ю зсередини. Коли людина розуміє, що вона не самотня у своїх проблемах, що у неї є «друзі по нещастю», які не тільки співпереживають і розуміють, діляться з нею позитивним досвідом, а й потребують її підтримки – вона знаходить віру в свої сили. Такі відносини служать потужним стимулом до одужання.Лікування ігроманії в Луганську

В рамках програми «12 кроків» використовуються такі напрямки, як фізіотерапія (масаж, оздоровча гімнастика, сауна), арт- і аромо-терапія . Пацієнти реабілітаційної клініки залучаються до трудових відносин, беруть участь в культурних і спортивних заходах. Важливою частиною реабілітації є ведення індивідуального журналу-щоденника, в якому фіксується духовна робота над собою: цілі та завдання, помилки і досягнення, роздуми про покликання і сенс життя.

Така всебічна робота з особистістю дає можливість відновитися психологічно і повернутися до вільного життя.

Ефективне лікування ігроманії в Україні фахівцями-терапевтами та психологами нашого центру практикується на постійній основі. Для такого лікування розроблений спеціальний план дій, який призводить до одужання залежною ігроманією людини.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!