Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії та алкоголізму на липках в Києві

Наркоманія і алкоголізм – серйозні проблеми людства, які останнім часом забирають все більшу кількість життів по всьому світу. Статистика по цим захворювання лякає. Згідно з офіційними даними близько 0,6% дорослого населення є наркоманами, а від алкоголізму помирає в 2,5 раз більше людей, ніж 10 років тому. Чому сформувалася така тенденція? Що змушує людей відмовитися від нормальних цінностей і піддатися згубній звичці? Як стверджують наркологи та психологи, причин багато і у кожного пацієнта вона своя. Це може бути генетична схильність. Так, наприклад, якщо батьки страждали залежністю від спиртного, то їхні діти в 6 разів більше схильні до ризику алкоголізму, ніж діти з благополучних сімей. Те ж саме стосується і наркоманії.

Лікування наркоманії та алкоголізму на липках в Києві

Найчастіше жертвами наркотиків або алкоголю стають, здавалося б, цілком успішні і нормальні люди. Що в цьому випадку штовхає людину на темну сторону? Повна самотність, відчуття нереалізованості і розчарування в житті. Неприємності в сім’ї, розлучення, невдачі в професійній сфері – все це змушує людину відчувати себе неповноцінною. Тому ті, хто морально слабше і важко переживає складні періоди в житті, в першу чергу схильні до ризику наркоманії або алкоголізму. Якщо ви помітили дивні зміни в поведінці близької людини, які можуть свідчити про дані захворюваннях, не зволікайте і здійсните виклик нарколога. Тільки своєчасна допомога може врятувати життя і здоров’я!

Як розпізнати алкогольну залежність?

Основними ознаками алкоголізму є:

  • Часті прийоми алкоголю, які в подальшому перестають в запої. У людини з’являється тяга до спиртного і хочеться постійно випити. Чергова порція напою приносить радість і задоволення, часто думки про випивку переслідують весь робочий день. При цьому всьому людина не хоче визнавати того, що у нього є проблеми з алкоголем.
  • Доза, після якої не починається блювота і нудота, збільшується.
  • Колишні справи, хобі та заняття перестають цікавити початківця алкоголіка. Те ж саме стосується і сім’ї, друзів.
  • Уже на другій стадії алкоголізму можна простежити такі зміни в зовнішності, як одутлість особи, що лопнули капіляри, тремтіння рук, різке старіння шкіри. Вже на даному етапі вибратися самостійно з цієї прірви складно. Хворому необхідно пройти виведення з запою і курс реабілітації в наркодиспансері.

Лікування алкоголізму – процес нелегкий і затяжний. Після того, як пацієнта виведуть зі стану запою, його організм буде підданий загальній детоксикації. Тобто, його очистять від шлаків і токсинів. Далі йде етап підтримуючої терапії, яка допоможе відновити уражені органи і системи. І фінальний, найважливіший акорд реабілітації – це робота з психологом. Наші фахівці не утримують пацієнтів насильно в наркологічному центрі, але ведуть розмову таким чином, що хворий самостійно мотивується на зцілення.

Лікування наркоманії в наркологічному центрі на Липках в Києві

Наш реабілітаційний центр також здійснює лікування наркоманів. Даний діагноз ставиться при зовнішньому огляді, на основі діалогу з залежним, і, звичайно ж, повну картину дозволяють побачити аналізи. Перш ніж приступати до лікування, хворому необхідно пройти широке обстеження. ЕКГ, УЗД органів, аналізи на інфекційні захворювання та інші тести дають можливість підібрати оптимальну зв’язку медичних препаратів. Як і у випадку з алкоголіками, люди з наркоманією теж проходять курс лікування у психолога. Адже, як відомо, залежність на підсвідомому рівні набагато складніше здолати, ніж фізичне пристрасть.

Поспішайте врятувати життя близької людини – зверніться в наркологічний центр на Липках в Києві за допомогою!

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!