Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії та алкоголізму на вітряних горах в Києві

Про шкоду спиртних напоїв і наркотиків знають всі ще зі шкільної лави. Зірване здоров’я, розвиток серйозних супутніх захворювань, втрачена кар’єра, зруйнована сім’я і повна ізоляція від нормального суспільства. І незважаючи на те, що всі знають до чого призведуть небезпечні ігри з наркотиками або пристрасть до алкоголю, залежних з кожним роком стає все більше. Про це говорить статистика. Наприклад, на даний момент стрімко зростає кількість молодих людей у віці 20-27 років, які звернулися до нарколога.

Що стосується спиртного, то тільки в Європі за останні десять років стали пити в 1,5 раз більше ніж раніше. Про причини таких масштабних епідемій можна говорити довго. Це і генетика, і психологічна сторона особистості, і якийсь тиск сучасного суспільства. Але коли лихо вже сталося – розбиратися ніколи, потрібно діяти. Виклик нарколога та проходження курсу реабілітації в наркодиспансері дозволить не просто зберегти здоров’я, але і повернути людину до нормального життя.

Лікування наркоманії та алкоголізму на Вітряних Горах в Києві

Симптоми вживання певних видів наркотиків

Для кожного препарату притаманний свій ефект і відповідно зовнішні прояви:

  • Конопля. Після куріння такого косяка у наркомана може виникнути сухість у роті, напади сміху, сильний апетит і почервоніння слизових. Також, людина буде відчувати бажання постійно рухатися, кудись бігти і т.д.
  • Опіати. Характерні тим, що викликають відчуття спокою й умиротворення. На душі стає радісно і легко, тому психологічна залежність від опіатів розвивається вже буквально після другої дози. Наркомани, залежні від даного препарату, часто сонливі і загальмовані, їх зіниці звужені, шкіра набуває блідого відтінку, а на губах можливий невеликий набряк.
  • Кокаїн. Особливістю тривалого вживання даного наркотику є відсутність чутливості тіла, починаючи від грудей і закінчуючи очима. У кокаїнових наркоманів можна спостерігати розширені зіниці, поганий апетит, підвищену активність, порушений і тривожний сон. Також, частішає серцевий пульс, частота дихання, людина рясніше і частіше потіє.
  • Психостимулятори . Як зрозуміти, що чоловік зловживає препаратами з цієї категорії? Про це можуть свідчити такі ознаки, як агресія, тривожність, психози, суїцидальні нахили. Зазвичай наркомани під дією цих препаратів дуже швидко говорять, а всі справи буквально «горять» в їх руках.
  • Галюціногени. Можуть викликати бачення слухові, зорові, нюхові і відчутні. Хворий, як правило, втрачає контроль над своїми діями, стає уповільненим і розсіяним. Також, можливі тремор, спрага і розширення зіниць.

Лікування наркоманії потрібно почати якомога швидше, адже залежність розвивається в деяких випадках практично з першої-другої дози.

Симптоми алкогольної залежності

Дана хвороба не менш небезпечна, ніж наркоманія. Алкоголіки і їх близькі часто помиляються, думаючи, що впоратися із залежністю можна практично в будь-який момент самостійно. Але насправді це не так просто. Ось три основні ознаки захворювання, які говорять про те, що лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі потрібно почати якомога швидше:

  • Людина абсолютно не контролює дозу спиртного, а що найважливіше – його більше не нудить навіть після дуже великих порцій.
  • Сім’я, діти, друзі з минулого життя, робота і хобі перестають цікавити, всі думки зайняті лише алкоголем.
  • Поодинокі посиденьки за пляшкою переростають в багатоденні, безсистемні запої.

В нашій наркологічній клініці на Вітряних Горах в Києві хворого швидко і безболісно виведуть із запою, очистять організм від шлаків і проведуть підтримуючу терапію.

Пам’ятайте, що комплексне лікування, як наркоманів, так і алкоголіків в наркологічному центрі – це шанс повернути людину до повноцінного життя.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!