Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії та алкоголізму в подільському районі

Наркоманію і алкоголізм можна, по суті, назвати самогубством: болісним, повільним. Тому варто вчасно звернутися за допомогою в наркологічний центр в Подільському районі. Щорічно мільйони людей по всьому світу піддаються небезпечним пристрастям, ставлячи на кін власне життя, здоров’я, кар’єру, особисте благополуччя і спокій сім’ї. Чому так трапляється? І що є тому причиною? Як стверджують наркологи, поштовхом може послужити і генетична схильність, і проблеми психологічного характеру, і бажання злитися з колективом або привернути до себе увагу (що більшою мірою притаманне підліткам).

Лікування наркоманії та алкоголізму в подільському районі

Основні види наркоманії

Вид наркоманії визначається щодо вживаної речовини. На практиці найчастіше зустрічаються такі типи залежності:

  • Кокаїнова наркоманія. Кокаїн – поширений препарат, який ще називають «повільним вбивцею». Відразу після прийняття дози судини звужуються, збільшується частота серцевих скорочень, людина відчуває приплив життєвої енергії і сил. Однак вже через пару годин ці відчуття змінюються на кардинально протилежні.
  • Амфетамінова залежність. За принципом дії речовина схожа на кокаїн. У разі передозування можливі такі наслідки, як слабоумство, параліч, порушення в роботі серця і нервової системи.
  • Каннабіоїдна наркоманія. Простіше кажучи – це залежність від конопель. Багатьом здається, що невинне куріння травички особливо не шкодить здоров’ю, що насправді, звичайно ж, не так. Передозування загрожує тахікардією, галюцинаціями, агресією і психозом, що в свою чергу може наштовхнути людину на необдумані вчинки.
  • Опіатна наркоманія. Характерна тим, що притупляє біль. Часто використовуються в медичній практиці в якості анальгетиків для тяжкохворих. Наркомани ж вживають речовину з метою побороти почуття тривоги, заспокоїтися і отримати відчуття «щастя». Даний вид залежності розвивається дуже стрімко і є одним з найбільш популярних .
  • Галюциногенна залежність. До цього виду можна зарахувати зловживання такими речовинами, як ЛСД, мескалін, гриби і т.д. Нерідко пристрасть до галлюциногенів стає причиною розвитку шизофренії та інших психічних розладів.
  • Спайсова наркоманія. Являє собою синтетичний аналог тетрагидроканнабинолу, який по своєму ефекту схожий з марихуаною. Звикання до спайсу починається вже з першої дози, а руйнівний вплив на організм сильніше гашишу в 7 разів. Основні ознаки спайсовой залежності – почервоніння очей, схуднення, уповільнена реакція і мислення, панічні атаки.

Лікування наркоманії проводиться в реабілітаційному центрі строго під наглядом кваліфікованих лікарів. Перш ніж почати курс відновлення, хворий проходить обширне обстеження. Узі органів, безліч аналізів, в тому числі і на наявність інфекційних захворювань дають можливість оцінити стан організму людини і підібрати відповідну зв’язку медикаментів для реабілітації в наркодиспансері. Після загальної детоксикації організму і терапії, наркоман проходить лікування у психолога. Спеціаліст допомагає хворому на підсвідомому рівні викликати огиду до наркотиків, зрозуміти своє призначення і адаптуватися в соціумі.

Як проходить лікування алкоголізму?

Перш за все, людину, що страждає залежністю від спиртного виводять із запою , медикаментозним способом очищають організм від накопичених шлаків і токсинів, а вже потім проводять підтримуючу терапію. Також, як і в випадку наркоманії, з пацієнтом працюють психологи для того, щоб остаточно перемогти недугу.

Наша наркологічна клініка – це багаторічний досвід і знання фахівців, які повернули до нормального життя сотні пацієнтів. Поспішайте врятувати життя і здоров’я вашого близької людини – здійсните виклик нарколога.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!