Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії на Дарниці в Києві

Наркоманія – хвороба, яку необхідно починати лікувати якомога раніше. За статистикою, наркомани рідко доживають до сорока років. Причиною смерті стають непоправні зміни в організмі, що призводять до летального результату. У наркозалежних людей відбувається повна деградація особистості, руйнується кісткова тканина, знижується імунітет. Такі люди часто хворіють ВІЛ інфекціями, гепатитом, сифілісом та іншими венеричними захворюваннями.

Після першої дози наркотиків, в організмі миттєво починає розвиватися залежність, з часом людина перестає себе контролювати, вона втрачає роботу, спілкування з близькими людьми, займається грабунком і в пориві ломки або під впливом наркотиків готова навіть на вбивство і згвалтування.

лікування наркоманії Дарниця (Київ)

Лікування наркоманії на Дарниці в Києві проводиться анонімно і дозволяє людям позбутися від тяги до наркотиків, поправити своє здоров’я і повернутися до нормального способу життя.

Що необхідно зробити в першу чергу для одужання?

Якщо ваша близька людина потрапила під вплив наркотиків, умовте її піти до нарколога і психотерапевта, саме ці фахівці переконають хворого пройти лікування. Ні в якому разі не змушуйте наркомана лікуватися насильно, це не принесе довготривалого результату.

У разі якщо людина відмовляється йти на прийом до фахівця, ви можете здійснити виклик нарколога на будинок, який не тільки проведе з наркоманом бесіду, але і допоможе зняти ломку медикаментозним способом.

Сучасні способи лікування

Наша наркологічна клініка використовує сучасні способи лікування. Спочатку наркоману вводяться препарати, які дозволяють зняти ломку, підтримати організм, відновити сон і психологічний стан. Спільно з медикаментозним методом використовується і психотерапевтичний, що дозволяє повністю позбавити організм від токсинів і вивести психоактивні речовини, підтримавши імунітет.

Також у нас проводиться кодування пацієнтів методом підшивки і гіпнозу, що дозволяє людині на довгий час відмовитися від наркотичних засобів і поправити своє психологічне та фізичне здоров’я.

Метод кодування хороший тим, що знижує ризик виникнення ремісії під час реабілітації.

Реабілітація

Реабілітація наркозалежних є важливим етапом лікування. З людьми працює психолог, як індивідуально, так і в групах. Це дозволяє людині усвідомити всю глибину проблеми, зробити висновки і налаштуватися на здоровий спосіб життя.

Щоб людина змогла швидко перемкнутися і повернутися в суспільство, її відправляють на культурні заходи: відвідування театру, музеїв, виставок. Також людині пропонують зайнятися плаванням, тенісом або іншими видами спорту. Психологи працюють не тільки з наркозалежними людьми, але і з їх родичами, навчаючи знаходити порозуміння і надавати підтримку, що дуже важливо для одужання.

Термін лікування наркозалежності

Наркоманія – це серйозне захворювання, яке лікується досить довго. Складність полягає в тому, що в залежності від стажу прийому наркотиків у людини виникає безліч проблем з боку нервової системи і внутрішніх органів.

Термін лікування залежить від прийнятих доз, стажу та виду наркотичної речовини. Чим швидше наркоман починає лікування, тим менше реабілітаційний термін.

Наш реабілітаційний центр завдяки сучасним методам лікування дозволяє позбутися від тяги до наркотиків від одного до трьох тижнів, а реабілітаційний термін триває в середньому півроку.

Останній етап реабілітації осіб проходить за стінами клініки. Він включає в себе зустріч з колишніми друзями-наркоманами, це дозволяє йому протистояти спокусі прийому наркотичних засобів, людина вчиться адекватно ставитися до стресових ситуацій і знаходити компромісні рішення з людьми. Незважаючи на закінчення лікування, людина постійно перебуває на обліку у нарколога і продовжує проходити консультації у психотерапевта, який у разі потреби може своєчасно надати допомогу і вберегти колишнього наркомана від зриву.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!