Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії на Караваєвих дачах у Києві

Наркоманія – проблема сучасного суспільства, яка призводить до його деградації і поширенню найнебезпечніших захворювань: гепатит та ВІЛ. Наркотики не тільки шкодять самій людині, але і з кожним днем викликають залежність у нових людей. Початківці наркомани, випробувавши кайф від наркотичної речовини, не усвідомлюють всю суть проблеми. Вони пропонують їх своїм друзям, а іноді і насильно їх присаджують.

За статистикою, найчастіше наркоманами стають люди в підлітковому віці. Саме в цей період людина жадає яскравих і незабутніх відчуттів. Після першої дози, усвідомивши небезпеку, багато зупиняються. Але ті, хто, спробувавши препарат кілька разів, вже не можуть відмовитися від бажання відчути смак ейфорії, що призводить до звикання.

лікування наркоманії на Караваєвих дачах

Лікування наркоманії слід починати негайно, інакше ігнорування захворювання завжди закінчується плачевно.

Розпізнаємо наркомана

Часто люди не помічають, що їх близька людина почала вживати наркотики. Коли таємне стає явним, то часом буває неможливо врятувати людину через наявні у неї захворювання. Першими ознаками занепокоєння повинні стати:

 • Безпричинна відсутність людини вдома. Вона відключає телефон і не може виразно розповісти, де вона була і чим займалася.
 • У людини з’являється багато нових друзів з підозрілою поведінкою і зовнішністю. При цьому зі старими знайомими він перестає спілкуватися, а в розмові з ним відчувається роздратування і грубість.
 • Пропадає інтерес до раніше улюблених хобі та занять, проявляється байдужість до навколишнього світу.
 • Людина витрачає багато грошей без видимих ​​на те причин, пропадають речі з дому.
 • Спостерігається обман і маніпуляція рідними.
 • Різко пропадає або підвищується апетит, порушується режим сну.
 • Зіниці стають розширеними, погляд робиться скляним, на руках або ногах можна помітити сліди від уколів.
 • Уповільнення мови.
 • При огляді кімнати, можна виявити шприци, таблетки, ампули, суху траву або порошки.

Якщо ви помітили дивну поведінку у близької вам людини, то негайно викличте нарколога, фахівець встановить справжню причину дивної поведінки. Якщо це пов’язано з прийомом наркотичних речовин, допоможе умовити хворого пройти лікування.

Вартість і основні етапи лікування

Головне в лікуванні наркоманії – це своєчасно виявити проблему і якомога швидше її вирішити. Наша наркологічна клініка використовує сучасні та найефективніші методи лікування наркоманії за доступними цінами. Центр оснащений сучасним діагностичним обладнанням, що дозволяє з точністю виявити в організмі зміни, що відбулися. Умови в палатах максимально наближені до домашніх, що дозволяє хворому відчувати себе комфортно. Кваліфікований персонал і робота досвідченого психолога, дозволять відновити здоров’я і налаштувати пацієнта на здоровий спосіб життя.

Лікування наркоманії на Караваєвих дачах у Києві складається з основних етапів:

 • Діагностика – людині проводять обстеження, щоб визначити її стан здоров’я та виявити небезпечні захворювання.
 • Детоксикація – за допомогою спеціальних препаратів, наркоману знімають ломку, відновлюють нервову систему, виводять з організму психотропні речовини.
 • Відновлення – пацієнтові призначають фізпроцедури , масажі, ароматерапію , вітаміни, що дозволяють відновити здоров’я.
 • Соціальна адаптація – з пацієнтом працює психолог, дозволяючи йому усвідомити суть проблеми, вчить справлятися зі стресовими ситуаціями, шукає найбільш підходяще для нього хобі, допомагає повернутися в соціальний осередок суспільства.

Реабілітаційний центр не тільки допомагає позбутися від наркозалежності , а й вчить колишнього наркомана вести здоровий спосіб життя, допомагає налагодити взаємини з близькими для нього людьми.

Реабілітація наркозалежних – важливий завершальний етап лікування і відновлення. Помилково вважати, що зняття тяги до наркотиків дозволяє вилікувати людину, адже проблема насправді набагато глибше. Психотропні речовини змінюють світогляд людини, впливаючи на роботу нервової системи, тому без психологічної допомоги і підтримки рідних людей, 100 відсоткове лікування неможливо.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!