Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії на лівому березі в Києві

Наркоманія – небезпечне психічний розлад. До цього захворювання щодня піддаються сотні підлітків і людей по всьому світу. Наркотична залежність знищує здоров’я, руйнує сім’ї, кар’єри, а в найгіршому випадку призводить до летального результату. Наркоманія – це захворювання, яке полягає в психологічній і фізичній залежності від вживання наркотичних речовин.

Лише один раз спробувавши заборонений препарат, людина вступає в небезпечну гру, вийти з якої самостійно практично неможливо. Врятувати може тільки професійне лікування наркоманії.

Лікування наркоманії на лівому березі в Києві

Мотиви до вживання наркотиків

Чому люди починають вживати наркотики і що ними керує? Причин кілька:

 • Розширення свідомості. Часто творчі особистості вживають наркотичні речовини для того, щоб поглянути на життя під іншим кутом, отримати дозу натхнення і життєвих сил. Можливо, на перших етапах це і так, але вже наступні рази приносять страждання.
 • Стрес. Деякі люди, намагаючись заглушити особисті проблеми і неприємності, підсаджуються на голку. Короткочасне відчуття легкості і задоволеності – це просто ілюзія, викликана хімічними речовинами.
 • Отримання ейфорійного відчуттів. В даному випадку людина приймає дозу з метою отримати нез’ясовно приємного відчуття. Але коли у наркотику закінчується термін дії – відразу ж з’являються такі почуття, як пригніченість, гнів, страх і т.д.
 • За компанію. Це більшою мірою стосується підлітків, у яких ще не сформована психіка. Щоб не відставати від ровесників і бути «в темі», тінейджери часто піддаються впливу друзів і теж починають пробувати наркотичні речовини.

Ознаки наркотичної залежності у дітей

Виділяють такі симптоми наркоманії у дітей:

 • Дитина все більше віддаляється від сім’ї і батьків.
 • В процесі телефонних розмов намагається відходити від дорослих подалі.
 • З’являються нові друзі з поведінкою, що насторожує.
 • Дитина перестає цікавитися навчанням і улюбленими заняттями.
 • З будинку зникають дорогі предмети і гроші.
 • Ви часто ловити сина або дочку на брехні.
 • У дитини постійно змінюється настрій, проявляється агресія і грубість по відношенню до оточуючих.
 • Неспокійний і тривожний сон.
 • Неприродно великі зіниці.

Якщо у вашої дитини проявляються такі симптоми, то це привід насторожитися і вжити заходи.

Як розпізнати наркоманію у дорослих?

Якщо у випадку з дитячою наркотичною залежністю все гранично ясно – можна просто поспостерігати за дитиною або задати кілька провокаційних запитань, то з дорослими людьми все набагато складніше. Вони стають замкнутими і підозрілими. Але все ж є кілька зовнішніх чинників, які можуть вказати на залежність.

Це зрослі фінансові потреби, безпричинні відсутності на роботі, сонливість або навпаки зайва збудженість, суха і бліда шкіра, скупчення дивних маленьких упаковок з чимось, і, звичайно ж, наявність проколів на руках. Останній фактор – це привід здійснити виклик нарколога.

Як допомогти хворому?

Самостійно припинити процес хворий не зможе. Особливо на запущених стадіях. Вихід – це реабілітація наркозалежних . Наша наркологічна клініка «Реванш» на лівому березі в Києві проводить кваліфіковане лікування людей, що потрапили в таку біду. Фахівці підходять до проблеми комплексно. Це дозволяє подолати недугу не тільки на фізичному, але і на психологічному рівні.

Наш реабілітаційний центр надає пацієнтам, крім медикаментозної терапії та психологічної підтримки, харчування. Ми проводимо ефективне лікування наркоманії на лівому березі в Києві за доступними цінами.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!