Ліцензія МОЗ України №493/1/12-02

Лікування наркоманії на нивках в Києві

Наркоманія – одна з основних проблем сучасного суспільства, адже крім розвитку у людини наркозалежності відбувається її зараження ВІЛ інфекцією, гепатитом та іншими венеричними захворюваннями, які як «чума» поширюються на здорову частину населення. Багато людей, які спробували хоча б раз сильнодіючі наркотики, вже не в силах від них відмовитися. Дуже важливо почати лікування якомога раніше. Наркоман повинен сам захотіти вилікуватися. Доведено, що примусове лікування не дає очікуваних результатів, так як людина після його проходження усвідомлено починає приймати наркотичні речовини.

Лікування наркоманії на Нивках у Києві засновано в більшій мірі на психологічному методі з використанням препаратів, що знімають залежність. Основним нашим завданням є налаштувати людину так, щоб вона усвідомила, якої шкоди наркотики завдають її здоров’ю, і яку небезпеку вона представляє для оточуючих під впливом наркотичних речовин.

лікування наркоманії на нивках в Києві

В чому полягає небезпека наркомана для суспільства?

Почнемо з того, що під впливом наркотиків людина не здатна адекватно сприймати реальний світ. У неї починаються «глюки», тому вона може завдати фізичної шкоди людині, що знаходиться поруч з нею. Коли ж дія наркотичної речовини закінчується, наркоман стає агресивним, у нього починається «ломка». У такому стані він здатний на будь-який вчинок, щоб добути таку бажану дозу. Часом це може закінчитися вбивством заради видобутку грошей.

Якщо серед батьків є один наркоман, то в такій сім’ї діти народжуються з розладом психіки, у них при народженні спостерігається неправильна робота органів, слабкий імунітет. Вони можуть бути заражені вірусом імунодефіциту, гепатитом та іншими захворюваннями. Серед таких дітей великий відсоток народження з синдромом Дауна. При цьому у зв’язку з неналежним вихованням, соціальні служби змушені позбавляти прав «горе батьків». Тому утримання дітей в дитячих будинках лягає на плечі платників податків, що значно гальмує зростання економіки.

Як довго триває курс лікування?

Лікування наркоманії на Нивках у Києві в середньому триває від шести місяців до року, адже повністю вилікуватися від наркоманії дуже складно. Всього десять відсотків лікування йде на те, щоб позбавити людину від тяги до наркотиків. В решті період з ним проводять реабілітацію психологи. Лікування медикаментами становить кілька місяців. Це залежить від стану здоров’я наркомана. У разі сильного емоційного і психологічного виснаження, реабілітацію проводять в центрі, обмеживши перебування людини серед суспільства.

Як правильно поводитися родичам наркомана під час і після реабілітації?

Для людини, яка проходить лікування від наркозалежності, дуже важливо відчувати підтримку близьких людей. Іноді після завданих наркоманом образ, рідні відмовляють йому в підтримці, що в корені неправильно. Слід сказати, що наркозалежність – це серйозна хвороба, яка пов’язана з руйнуванням нервової системи людини. Саме тому психологічна підтримка дуже важлива. Фахівці нашого центру, проводять лікування наркоманії на Нивках у Києві, також ведуть роботу з родичами наркомана. Для цього кваліфікований психолог проводить заняття, на яких навчає правильно спілкуватися з наркозалежною людиною в період реабілітації і після. Такий підхід дозволяє назавжди позбавити людину від залежності до наркотиків і повернути її до нормального способу життя, знизивши ризик повторного прийому наркотичних засобів.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!
+38(066) 240 22 44 (безкоштовна консультація)
або замовте дзвінок , Вам зателефонують!